Akademikas J. Brėdikis medikams pristatys knygą „Kitokiu žvilgsniu“

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos korpuso (V. Kudirkos 99 C) konferencijų salėje gegužės 27 d. 14 val. akademiko, kardiochirurgo Jurgio Brėdikio naujos knygos „Kitokiu žvilgsniu“ sutiktuvės.

Plakatas (316.0 kb)

 

Tai – jau šeštoji beletristinė J. Brėdikio knyga. Pirmoji jo knyga – memuarai „Gyvenimas klinikoje“. 2006 metais pasirodė knyga „Ne dievai“, 2009 metais – „Ties riba“, 2011 metais – išleistas pirmasis knygos „likimas leido“ tomas, o 2013 pasirodė šios knygos antrasis tomas.

2015 metais išleista knyga „Kitokiu žvilgsniu“ jau sulaukė populiarumo.

„Kitokiu žvilgsniu“ – tai šeštoji Jurgio Brėdikio beletristinė knyga. Tai autoriaus apmąstymų apie gyvenimą apibendrinimas, pasiremiant kvantinės fizikos, holografijos, virpesių-rezonanso dėsniais, ląstelių DNR ir kitais naujausiais mokslo atradimais bei pripažintais autoritetais. Tai kitoks, mokslininko žvilgsnis į nefizinį žmogaus pasaulį, verčiantis susimąstyti apie nesuprantamų ir dar neišaiškintų reiškinių realumą, apie žmogų kaip Visatos dalį, apie žmogaus subtiliąsias energijas ir jų sąsajas su Visatos informaciniu-energiniu lauku, apie pasąmoninę informacinę komunikaciją, pradedant nuo ląstelės DNR iki globalaus lygmens. Knygoje kalbama apie tai, kas domina kiekvieną: apie visuotinę nelygybę ir matricas, kurios valdo mus, apie meilės ir gėrio dėsnius, proto ir širdies darnos energiją, dvasingumą ir tikėjimą, apie holistinį-energinį gydymą, apimantį fizines, mentalines, emocines, dvasines sferas ir nepaprastas vidines savigydos galias. Kalbėdamas apie energinį gydymą, autorius ypač išskiria minčių, vaizdinių ir dvasinio poveikio būdus.

Ši knyga – tai kelias į žinojimą ir tikėjimą.

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...

Parašykite komentarą