CPO surengė mokymus pilotinio konsoliduoto vaistinių preparatų pirkimo projekto dalyviams

Vykdant korupcijos prevencijos sveikatos priežiūros sistemoje 2015-2019 m. programos įgyvendinimo planą, Sveikatos apsaugos ministerija inicijavo vaistų ir medicinos pagalbos priemonių konsoliduotų pirkimų per Centrinę perkančiąją organizaciją (CPO) pilotinį projektą. Projekte dalyvauja 4 didžiosios šalies gydymo įstaigos. Tai Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikos, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos, Klaipėdos jūrininkų ligoninė, Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė.

Projekto dalyvių atstovams, atsakingiems už viešuosius pirkimus CPO buvo surengtas seminaras „Konsoliduoti vaistinių preparatų pirkimai“. CPO direktorius Rolandas Černiauskas seminare pateikė vaizdo medžiagą apie konsoliduoto pirkimo vykdymą. Projekte dalyvaujančios gydymo įstaigos sutarė iki 2016 m. birželio 10 d. parengti vaistinių preparatų sąrašą, atsižvelgiant į CPO baigiamą rengti vaistų katalogą, ir pradėti bendrą konsoliduotą pirkimą.

Seminare taip pat aptarti Asmens sveikatos priežiūros įstaigų bendradarbiavimo su CPO klausimai.

 Seminare dalyvavo ir Sveikatos apsaugos ministerijos Korupcijos prevencijos skyriaus vedėjas Vytautas Šveikauskas, Viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Alicja Grygutis.

SAM Ryšių su visuomene skyrius,

samrsv@sam.lt, www.sam.lt

 

 Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...