Dviračių žygis už sveiką Klaipėdą

Minint Pasaulinę aplinkos sveikatos dieną Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras rugsėjo 26 d. (šeštadienį) visus klaipėdiečius ir miesto svečius kviečia į dviračių žygį už sveiką Klaipėdą. Šios iniciatyvos tikslas – skatinti žmones kelionei į darbą ar susitikimus dažniau rinktis dviratį, daugiau judėti ir leisti laiką lauke.

Neabejotina, jog dviratis – viena mėgstamiausių klaipėdiečių transporto priemonių. Uostamiesčio gyventojai aktyviai mina pedalus  įvairiose akcijose, be to, pajūryje sąlygos tam itin tinkamos. Tiek mieste, tiek link jūros nusidriekusiame Klaipėdos miške ar Smiltynėje dviratininkų gausu net ir pasibaigus vasariškam šurmuliui.

Lietuviški orai šį rudenį dažnai leidžia pasimėgauti šiltesniais orais, todėl dviračio nevertėtų pamiršti ir šiuo metų laiku, juo dažniau naudotis kviečia ir uostamiesčio visuomenės sveikatos specialistai, kurie  rugsėjo 26 d. organizuoja dviračių žygį už sveiką Klaipėdą. Dviračiams neabejingi klaipėdiečiai kviečiami šeštadienį atvykti į Lietuvininkų aikštė, iš kur 11 val. visi pajudės daug patogesniu dviratininkams maršrutu Herkaus Manto gatve. Minantiems pedalus miesto centru nebereikės nardyti tarp pėsčiųjų, nes nuo Lietuvininkų aikštės iki Liepų gatvės dviratėms transporto priemonėms skirta atkarpa perkelta nuo šaligatvio į važiujamą kelio dalį. Dalyviai žygį tęs pro Biržos tiltą, Meridianą ir mins naujuoju dviračiu taku palei Danės upę iki Tauralaukio.

Įvairūs masiniai važiavimai, suvienijantys panašių pomėgių turinčius žmones, pastaruoju metu yra itin populiarūs, tad organizatoriai tikisi, jog planuojamas žygis taip pat sulauks nemažai klaipėdiečių dėmesio. Norintys prisiungti vis dar gali registruotis skambindami visuomenės sveikatos specialistei Alinai Bocman telefonu 8 46 234067. Norintys dalyvauti žygije užsiregistruoti galės ir renginio dieną Lietuvininkų aikštėje.

 

 

 

   

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...