EConDA projekto pristatymas

Maloniai kviečiame į Lietuvos sveikatos mokslų organizuojamą seminarą. Renginys vyks 2015 m. rugsėjo mėn. 18 d. Kaune, „EUROPA ROYALE “ viešbutyje (Miško g. 11, Kaunas).

Preliminari renginio programa

Kviečiame į EConDA projekto, kuriame dalyvauja Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU), rezultatų pristatymą. EConDA projektas yra finansuojamas Europos Komisijos iš Sveikatos programos. Jame dalyvauja aštuonios šalys: Jungtinė Karalystė, Olandija, Portugalija, Bulgarija, Suomija, Graikija ir Lietuva. 

Pagrindinis projekto tikslas – apžvelgti Europos Sąjungos valstybėse taikomų profilaktinių programų kaštų efektyvumo vertinimo metodus ir parengti bendrus geros praktikos principus, vertinant lėtinių ligų profilaktikos kaštų efektyvumą.

LSMU vyksiančio renginio metu bus pristatyti gauti rezultatai bei sukurti simuliaciniai modeliai. Šie modeliai leis pademonstruoti, kaip taikant įvairias prevencines priemones galima keisti tokių rizikos veiksnių, kaip arterinė hipertenzija, nutukimas, rūkymas, paplitimą ir kokį poveikį tos priemonės turės sergamumui ir mirtingumui nuo lėtinių ligų (išeminės širdies ligos, antro tipo cukrinio diabeto, lėtinio bronchito, lėtinių inkstų ligų). Sukurti modeliai pademonstruos, kaip galima įvertinti skirtingų prevencinių priemonių kaštų efektyvumą bei  efektyvumo skirtumus, taikant šias priemones skirtingoms gyventojų grupėms.

Apie dalyvavimą prašau pranešti el-paštu: vilmabor@yahoo.co.uk

Daugiau informacijos apie renginį teirautis tel: 868635486

 

 

 

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...