Gegužės 15-oji Tarptautinė šeimos diena

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Panevėžio miesto savivaldybe kviečia visus panevežiečius ir miesto svečius kartu paminėti Tarptautinę šeimos dieną.

                      „Stiprinant šeimos kultūrą ir minint Tarptautinę šeimos dieną, šiais metais norime suburti draugėn į bendrą gražią pavasario šventę kuo daugiau bendruomenės šeimų. Iniciatyvos tikslas yra tas, kad artimiausi šeimai žmonės – mamytės, tėveliai, broliukai ir sesutės, seneliai ir močiutės – galėtų kartu pabendrauti, pažaisti ir gerai praleisti laiką“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė.

11.00–15.00 val. „CIDO arenoje“ (Parko g. 12, Panevėžys) – ŠEIMOS ŠVENTĖ.

Durys atidaromos 10.30 val.

Visapusiško lavinimo centro organizuojamos kūdikių lenktynės, Panevėžio futbolo akademijos ir Aukštaitijos krepšinio mokyklos sporto varžybos, linksmos estafetės bei mankšta visai šeimai. Kelių policijos biuro ir Panevėžio regiono kelių saugaus eismo pamokėlės, panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato vertingų daiktų žymėjimas, gyventojų konsultacijos, galimybė susipažinti su panevėžio Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnais ir jų darbo inventoriumi, smėlio žaismas su Visapusiško lavinimo centru, Voro bokšto pramogos vaikams, Kūno kultūros ir sporto centro dziudistų pasirodymas. Varžybų nugalėtojai ir aktyviausi renginio dalyviai bus apdovanoti šauniais prizais.

Programa

11 val. šventės atidarymas.

11.20–11.30 val. masinė mankšta, kurią ves Vaičiukonių šeimyna.

11.30–12.30 val. kūdikių lenktynės, futbolo varžybos.

12.30–13.30 val. estafetės.

13–14.30 val. krepšinio 3×3 turnyras.

14.30–15 val. nugalėtojų apdovanojimai.

 

Renginio dalyvius pasitiks orkestras Panevėžio garsas. Šventę nuspalvins ir paįvairins muzikinė programa, kurią ruošia: lopšeliai-darželiai „Aušra“, „Žvaigždutė“, „Dobilas“, „Diemedis“, „Nykštukas“, „Pasaka“, „Taika“, K. Ramanausko, „Saulėtekio“, „Vyturio“, Senvagės progimnazijos, Skaistakalnio, M. Karkos pagrindinės mokyklos, K. Paltaroko gimnazijos, Pradinė mokykla, Bendruomenių rūmų vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas ,,Grandinėlė”.

 

Daugiau informacijos www.panevezysvsb.lt ir www.facebook.com/panevezysvsb

 

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...