Gegužės veiklų kalendorius klaipėdiečius džiugins naujovėmis

Idėjų ir originalumo nestokojantis Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, kas mėnesį visus klaipėdiečius kviečiantis į įvairias sveikatinimo veiklas, gegužę pažėrė dar daugiau naujovių. Paskutinį pavasario mėnesį atrasti sielos harmoniją, stiprinti kūną ir raminti protą padės „Gyvenimo meno“ jogos užsiėmimai, o „Tinadance“ studija siūlo aktyviai pajudėti pilateso, bodyflex ir šokių pamokose. Be to, dviračių mėgėjai kviečiami burtis į komandas ir antrą kartą sudalyvauti visą mėnesį truksiančiame Europos dviračių iššūkyje.

Renginių kalendorius (142.3 kb)

 

Bene labiausiai intriguojanti naujovė gegužės veiklų kalendoriuje – tai „Gyvenimo meno“ jogos užsiėmimai, kurie padės atsipalaiduoti, geriau suprasti save ir aplinką. Kiekvieną trečiadienį Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biure patogiu po darbo metu nuo 17.30 val. bus mokomasi unikalių ir praktinių kvėpavimo pratimų, jogos užsiėmimai ir meditacija padės atskleisti dalyvių visapusį potencialą, pasiūlys efektyvius būdus, kurie išvaduos iš streso. Užsiėmimų dalyviai įgys patarimų ir išminties, kaip tobulinti tarpusavio santykius. Jogos pratimai padės stiprinti kūną, o užsiėmimų metu įgytos žinios padės suvaldyti protą ir negatyvias emocijas.

Gegužės mėnesį būti fiziškai aktyviais kviečia „Tinadance“ kolektyvas. Aktyvūs ir itin energingi klaipėdiečiai patogiu po darbo metu nuo 19 val.  kviečiami į „bodyfleks“ (pirmadieniais ir trečiadieniais) užsiėmimus, o kitų darbo dienų vakarais(antradeiniais, ketvirtadieniais ir penktadienaisi) – į pilateso treniruotes. Į šokių užsiėmimus kviečiamos moterys ir merginos, renkama atskira berniukų, kurie mokysis šokti hiphopo, gatvės šokius, grupė. Visą mėnesį kas vakarą net po kelis skirtingus užsiėmimus planuojama rengti prekybos centre „Saturnas“ įsikūrusioje studijoje (Taikos per. 5, Klaipėda 3 aukštas).Daugiau informacijos galite rasti www.tinadance.lt.

Uostamiesčio gyventojai raginami prisijungti prie tarptautinio projekto „Europos dviračių iššūkis 2015”, kuriame Klaipėda dalyvauja jau antrą kartą. Varžytuves laimės tas miestas ir jo komanda, nuvažiuosianti daugiausiai kilometrų. Visą mėnesį vyksiančioje akcijoje dalyvaus įvairios savanoriškai susibūrusios klaipėdiečių komandos. Visos dviratininkų grupės pagal sudarytą grafiką kas vakarą 19 val. važiuos nuo Vasaros estrados iki Girulių. Visi klaipėdiečiai kviečiami nepamiršti dviračių ir kitu metu, mat fiksuoti laiką galima visą gegužės mėnesį bet kuriuo metu, jei tik tuo metu minate pedalus. Taip gyventojai skatinami dažniau rinktis sveikas transporto priemones, daugiau judėti.

Be šių naujovių uostamiesčio gyventojams siūlomos ir jau įprastos veiklos: šiaurietiško ėjimo mėgėjai tradiciškai rinksis prie Vasaros estrados antradieniais 17 val., o grupinio vaikščiojimo grupės – trečiadieniais 16 val. Kolektyvinio bėgimo mėgėjai startuos 19 val. Klaipėdos poilsio parke antradieniais. Daugeliui jau beveik nebereikia priminti, jog kalanetikos užsiėmimai vyks trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 9 ir 10 val., o zumbos – trečiadieniais 16 val. ir penktadieniais 13 val., Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro salėje,  trečiadieniais 20 val. ir šeštadieniais 9 val. – „Sendvario“ progimnazijoje. Čia pat trečiadieniais 17 val. bus rengiamos ir daugelio pamėgtos stuburo stabilizavimo pratimų mankštos.

Šokio ritmu mėgstantys judėti senjorai laukiami antradieniais nuo 11 val. Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro salėje. Vyresnio amžiaus žmonėms taip pat siūlomos čia pat vykstančios ir jau tradicinėmis tapusios mankštos, kurias lankyti kviečiama penktadieniais nuo 9 val. Būsimoms mamoms trečiadieniais nuo 16:30 val. organizuojamos specialios mankštos, o ketvirtadieniais 10:30 val. muzikos užsiėmimai, kurių pagrindinė dalis yra lopšinės ir jų mokymasis. Norintiems atgauti dvasinę ir emocinę pusiausvyrą siūloma apsilankyti bendruomenėms skirtose muzikos terapijos vakaruose, kurie suplanuoti antradieniais nuo 19 val.

Į visus nemokamus užsiėmimus, išskyrus kolektyvinį bėgimą, būtina išankstinė registracija tel. (8 46) 23 40 67, 8 612 30179, 8 615 12609 arba el. p. vaida@sveikatosbiuras.lt.Išsamų tvarkaraštį galima rasti www.sveikatosbiuras.lt bei „Facebook“ paskyroje „Klaipėda sveikas miestas: JUDĖK PIRMYN“.

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...