Įvyko vaikų piešinių-atvirukų konkursas „Sveikadienis“

Baigėsi ikimokyklinio ugdymo mokyklų, priklausančių Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui, vaikų piešinių – atvirukų konkursas ,,Sveikadienis“. Šio Konkurso tikslas – ugdyti vaikų gebėjimus kūrybiškai perteikti sveikatos žinias piešinyje-atviruke. Konkurso dalyviai stengėsi piešinyje-atviruke atskleisti savo supratimą apie sveikatą, sveiką aplinką ir sveiką gyvenseną.

Iš viso Konkursui buvo atsiųsti 305 piešiniai – atvirukai iš 38 sveikatą stiprinančių mokyklų ir 8 ikimokyklinio ugdymo mokyklų, kurios nepriklauso Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui.

2015 m. rugsėjo 22 d. susirinkusi vertinimo komisija įvertino atsiųstus darbus. Vertinimo komisija darbus vertino pagal nuostatuose apibrėžtus kriterijus: kūrybiškumą ir originalumą, vaiko patirties sveikatinimo srityje perteikimą bei tinkamą darbo įforminimą.

Komisija pagal surinktų balų skaičių išrinko tris geriausius piešinius – atvirukus bei paskyrė prizines vietas:

I vieta skiriama Telšių „Saulėtekio“ pradinės mokyklos auklėtinei Evelinai Varnelytei, jos darbo vadovė Aldona Tamošauskienė.

II vieta skiriama Telšių „Saulėtekio“ pradinės mokyklos auklėtinei Urtei Beržytei, jos darbo vadovė taip pat Aldona Tamošauskienė.

III vieta skiriama Tauragės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtinei Aušrai Beišytei, jos darbo vadovė Nijolė Petravičienė.

Nuoširdžiai dėkojame pedagogams, padėjusiems vaikams dalyvauti Konkurse. Tikime, kad Jūsų kartu su vaikais žengti žingsneliai sveikatos link atskleidė jiems naujų patirčių ir praplėtė žinias apie sveikatą.

 

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro informacija

www.smlpc.lt

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...