Ką užsienio lietuviai mano apie sveikatos apsaugą Tėvynėje ir ne tik?

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija 2015  m. atliko užsienio lietuvių apklausą. Jos tikslas – išsiaiškinti ne Tėvynėje gyvenančių lietuvių situaciją, būklę ir jų poreikius, turimus lūkesčius, planus. Prie šios apklausos prisidėjo kartu su kitomis šalies institucijomis ir organizacijomis Globalios Lietuvos programą įgyvenandinanti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. Maloniai kviečiame susipažinti su įdomiais apklausos rezultatais:

http://urm.lt/default/lt/globali-lietuva/globalios-lietuvos-programa/tyrimai

Taip pat maloniai kviečiame apsilankyti Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainės puslapyje, skirtame Globalios Lietuvos programai (spauskite šią nuorodą)

Lietuva, nuo seno patyrusi ne vieną emigracijos bangą, turi didelę diasporą – skaičiuojama, kad už Lietuvos ribų gyvena apie 1,3 mln. lietuvių ir lietuvių kilmės žmonių. Lietuva vertina diasporos potencialą ir siekia sutelkti Lietuvos diasporą valstybei stiprinti ir jos vardui garsinti. Šiam tikslui sukurta „Globalios Lietuvos“ programa, kurią 2012 m. pradėta įgyvendinti. Pagrindinė jos idėja: esame viena Lietuvos tauta ir kiekvienas motyvuotas lietuvis ar su Lietuva save siejantis asmuo yra svarbus ir reikalingas Lietuvai, nesvarbu, kur jis dirbtų ir gyventų, kiekvienas savo žiniomis, idėjomis ir patirtimi gali prisidėti prie valstybės ir visuomenės pažangos.

Programą įgyvendina 13 valstybės institucijų ir įstaigų. Patvirtintas tarpinstitucinis veiklos planas (TVP) ir sukurta institucinė sąranga, leidusi įtraukti į veiklą „arčiausiai“ užsienio lietuvių esančias Lietuvos diplomatines atstovybes.

Sekite naujienas Facebook paskyroje

�Globalus tinklas Lietuvai � Global Lithuania Network�

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...