Kaip rasti informaciją apie vaistą?

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie LR sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VVKT) primena, kad visą patvirtintą informaciją apie Lietuvoje registruotus vaistus – vaisto charakteristikų santrauką, pakuotės ženklinimo informaciją, pakuotės lapelį – galima rasti VVKT svetainėje, adresu http://extranet.vvkt.lt/paieska/.

Informaciją apie vaistą, registruotą Europos Komisijos sprendimu, galima rasti Bendrijos vaistinių preparatų registre. Europos Bendrijoje registruotų vaistinių preparatų registrą tvarko ir prižiūri Europos vaistų agentūra (EVA).

Specialistai pažymi, kad tik VVKT svetainėje skelbiama informacija apie vaistus yra nuolat atnaujinama ir oficiali. Taip pat VVKT svetainėje, rubrikoje „Naujienos“ galima rasti ir kitą aktualią informaciją, susijusią tiek su vaistų saugumu, tiek su galimu atskirų vaistų tiekimo sutrikimu.

Daugiau informacijos:

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie SAM

Tel. nr. 8 800 735 68

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...