Kaune rūpinamasi poilsiautojų sveikata

 

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kiekvienais metais organizuoja prevencines akcijas „Elkis saugiai vandenyje ir prie vandens“ Kauno miesto paplūdimiuose. Akcijų metu poilsiautojai supažindinami su saugaus elgesio prie vandens taisyklėmis, raginami nevartoti alkoholio, gerti daugiau vandens, saugotis saulės, kai ji pavojingiausia, mokomi suteikti pirmąją pagalbą.

Kauno mieste yra trys oficialūs paplūdimiai – I ir II Kauno marių bei Lampėdžių karjero. Visuomenės sveikatos biuro specialistai planuoja, atsižvelgiant į oro sąlygas, per vasarą apsilankyti visuose paplūdimiuose ir pasiekti kuo daugiau poilsiautojų. Iš viso planuojama surengti devynias akcijas. Pirmoji akcija vyks šiandien, birželio 29 d., nuo 11 val., Lampėdžių paplūdimyje.
Akcijų metu poilsiautojai bus mokomi, kaip suteikti pirmąją pagalbą, informuojami apie traumų ir nelaimingų atsitikimų prevenciją, raginami rūpintis savo ir savo artimųjų sveikata bei saugumu. Akcijos dalyviams bus dalinama Biuro išleista metodinė medžiaga.
Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai tikisi, jog paplūdimiuose organizuojamos prevencinės akcijos padės atkreipti dėmesį į rizikingo elgesio prie vandens pavojų, paskatins mokytis suteikti pirmąją pagalbą.

Daugiau informacijos:
Renata Padleckienė, tel. (8-37) 454 717, el. p. renata.padleckiene@kaunovsb.lt.

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...