Kauniečių šeimos kviečiamos į Sveikos šeimos klubą

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia visus, kurie rūpinasi savo ir savo šeimos sveikata, į Sveikos šeimos klubą! Vasaros sezono metu Sveikos šeimos klubo užsiėmimams ieškoma naujo ir įdomaus formato. Liepos 1 d. Sveikos šeimos klubo užsiėmimai vyks Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje, o liepos 8 d. – Kauno Šilainių poliklinikoje.

 

Sveikos šeimos klube išskirtinis dėmesys skiriamas šioms sveikatos temoms:

  • pirmosios pagalbos teikimas šeimoje;
  • traumų ir nelaimingų atsitikimų namuose prevencija;
  • saugios aplinkos namuose kūrimas;
  • išmaniųjų technologijų įtaka psichikos sveikatai, prevencijos galimybės.

 

Jaunoms šeimoms nuolat kyla daugybė klausimų – nuo skiepų iki ekologijos namuose. Sveikos šeimos klube Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai stengiasi į juos atsakyti. Temos aktualios tiek vaikus planuojančioms ar besilaukiančioms šeimoms, tiek jau auginantiems mažuosius.

Užsiėmimai vyks liepos 1 d. 11 val. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje (Baltų prospektas 81, „IKI“ prekybos centro II aukštas) ir liepos 8 d. 11 val. Kauno Šilainių poliklinikoje (B korpuse, 137 salėje). Tėveliai ir mamytės į užsiėmimus kviečiami atvykti su vaikučiais, kadangi ir vaikams veiklos netruks – jie galės spalvinti, piešti, žaisti įvairius žaidimus.

 

Daugiau informacijos:

Rasa Vaitkienė, tel. (8-37) 454 717, el. p. Rasa.Vaitkiene@kaunovsb.lt.

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...