Kauno klinikų rezidentai pasipuoš naujais ligoninės chalatais

Kauno klinikose ne tik kiekvienas gydytojas ir slaugytojas, bet nuo šio rudens – ir kiekvienas rezidentas bus pasipuošęs naujais darbiniais chalatais su ligoninės logotipu. Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius džiaugiasi, kad įgyvendintas dar vienas administracijos suplanuotas darbas. „2014-ųjų rudenį pasirūpinome didžiosios dalies darbuotojų darbo rūbais, dabar atėjo laikas aprūpinti likusius ligoninės darbuotojus – rezidentus“, – pirmuosius naujus chalatus LSMU Rezidentų tarybai įteikdamas kalbėjo prof. R.Jurkevičius.

Kauno klinikų administracijos sprendimu, darbovietės lėšomis rezidentams bus pasiūti nauji, praktiški ir kokybiški darbo rūbai. Vasarą ligoninės siuvykla imsis 900 naujų chalatų su Kauno klinikų logotipu siuvimo.

„Remiantis LR Darbo kodeksu, darbdavys privalo aprūpinti darbuotojus darbo drabužiais, – sakė prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius. – O rezidentai taip pat yra ligoninės darbuotojai, kuriais mes rūpinamės.“

Be to, Kauno klinikos pasirūpins ir rezidentų chalatų skalbimu. „Darbo drabužis dažnai būna užterštas taip, kad skalbti jį kartu su šeimos narių, ypač – su vaikų drabužiais, tikrai nedera“, – sakė prof. R.Jurkevičius.

„Nuo 2013-ųjų vasaros pasiūta daugiau negu 4000 chalatų bei 7000 komplektų kitų darbo rūbų visiems ligoninės ambulatorinių padalinių ir stacionaro skyrių darbuotojams, – pasakojo Kauno klinikų Slaugos koordinavimo tarnybos vadovė dr. Jolanta Toliušienė, – Neabejojame, kad šįmet darbas siuvykloje vyks taip pat sklandžiai“.

„Džiugu, kad nuo rudens visi gydytojai ir rezidentai bus pasipuošę vienodais darbo rūbais – taip, kaip yra moderniausiose Vakarų ligoninėse“, – džiaugėsi LSMU Studentų atstovybės Rezidentų tarybos narys, Kauno klinikų rezidentas Edgaras Diržius.

 

Kauno klinikų informacija, K.Šimatonio nuotrauka

Daugiau informacijos:

Austė Aleksandravičiūtė-Šviažienė
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų
Viešosios komunikacijos tarnybos
Vyriausioji specialistė
Tel.: +370 37 32 64 46
Mob. nr.: +370 646 89 474
El. p. auste.sviaziene@kaunoklinikos.lt

www.kaunoklinikos.lt

 Sekite mus Facebook

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...