Klaipėdiečius „Tėvelių mokykla“ žinių semtis kviečia ir liepą

Net ir įsibėgėjus vasarai Klaipėdos „Tėvelių mokykla“ tęsdami darbus ir liepos mėnesį kviečia į būsimiems tėveliams ir jų artimiesiems parengtą nemokamų paskaitų ciklą.  Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras parengė trumpesnę vasarišką programą ir siūlo apsilankyti trijose paskaitose, kuriose – svarbiausia ir itin naudinga informacija apie kūdikio atėjimą, sutikimą ir priežiūrą pirmaisiais mėnesiais.

Pirmoje šio mėnesio paskaitoje, vyksiančioje liepos 7 d., bus kalbama apie naujagimio ir kūdikio maitinimą natūraliu būdu – tai itin naudinga paskaita apie natūralų maitinimą. Būsimoms mamoms bus pristatytas žindymo mokslas, jo praktika ir patarimai, bus pasakojama, kokia natūralaus maitinimo nauda lyginant su dirbtiniu. Antrojo susitikimo metu būsimieji tėveliai gaus dar daugiau informacijos, kaip susidoroti su tėvystės užduotimis pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais – aiškumo daugiau suteiks liepos 8 d. vyksianti paskaita apie tai, kaip tinkamai prižiūrėti ką tik gimusį mažylį pirmosiomis jo gyvenimo akimirkomis. Paskaitų ciklą užbaigs liepos 14 d. rengiamas susitikimas, kurio metu bus pasakojama apie gimdymą – vieną svarbiausių bei augiausiai klausimų keliančių momentų būsimų tėvelių gyvenime.

Karščiausią ir atostogautojų pamėgtą rugpjūtį paskaitos nevyks, tad laukiantys naujos gyvybės turėtų suskubti ir nieko nelaukdami užsiregistruoti į nemokamų paskaitų ciklą.

Visos paskaitos yra nemokamos, vyksta net ir dirbantiems patogiu laiku – nuo 17.15 val. Susitikimai su būsimais tėveliais organizuojami Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro patalpose Taikos pr. 76, trečiame aukšte (buvusi vaikų poliklinika). Norintys dalyvauti keliose paskaitose ar visame jų cikle turi iš anksto užsiregistruoti tel. (8 46) 23 47 96, mob. tel. (8 640) 93340, el. paštu: iveta@sveikatosbiuras.lt. Registracija būtina.

 

Paskaitų ciklo tvarkaraštis:

1.       „Naujagimio ir kūdikio maitinimas“ (liepos 7 d.17:15 val.).

2.       „Kūdikio priežiūra pirmaisiais mėnesiais“ (liepos 8 d. 17:15 val.).

3.       „Gimdymas“ (liepos 14 d. 17:15 val.).

 

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...