Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai dalijosi gerumu

Klaipėdos jūrininkų ligoninės bendruomenė gausiai prisijungė prie „Pyragų dienos”: kepė pyragus, jų  gabalėlius už sutartą kainą pardavinėjo kolegoms, o surinktas lėšas paaukojo „Išsipildymo akcijai 2015“.

Lapkričio 6-ąją į darbą Klaipėdos jūrininkų ligoninės darbuotojai rinkosi su pyragais rankose. Paaiškėjo, kad ne tik moterys, bet ir vyrai, yra puikūs pyragų kepėjai.

Daugiau nei 40 obuolių, varškės, molūgų pyragų, taip pat keksų, trapučių bokštų netilpo ant vieno stalo.

Pirkėjų taip pat būta gausaus būrio. Kai kurie pirko pyrago gabalėlius, kai kurie – visą pyragą. Dar įdomiau, kad vienas kitas pyragas buvo nupirktas dar prieš jį kepant.  Ligoninės bendruomenė pirkdama pyragus akcijai paaukojo beveik 700 eurų.

“Labai džiaugiuosi, kad kolegos suprato akcijos prasmę ir galėjo prisidėti prie tokios kilnios misijos“, – pasididžiavimo kolegomis neslėpė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

„Prisidedame prie „Pyragų dienos“, nes jos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Juk jie nori ne naujų žaislų, bet būti sveiki. Jei tereikia tik gabalėlio pyrago, kad svajonės priartėtų prie realybės, kad mūsų kolegos kitose gydymo įstaigose galėtų jiems padėti, kodėl to nepadarius”, – apie akciją kalbėjo ligoninės medikai. “

 Klaipėdos jūrininkų ligoninė TV3 inicijuotoje „Pyragų dienoje“ dalyvavo pirmą kartą.  Visos surinktos už pyragus lėšos skirtos „Išsipildymo akcijai 2015“ ir pervestos į akcijos fondą.

Jolanta Juškevičienė

Viešųjų ryšių specialistė

VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninė

tel. 8 46 491191

mob. tel. 8 698 50 451

el.p. jolanta.juskeviciene@jurlig.lt
 

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...