„KOK“ pasaulio čempiono sveikata rūpinasi Kauno klinikų medikai

Kauno klinikų sporto medicinos gydytojai rūpinasi ne tik geriausių Lietuvos krepšininkų, plaukikų, futbolininkų, bet ir kitų sporto šakų atstovų sveikata. Lietuvos bušido federacijos (LBF) žvaigždė, daugkartinis kikboksingo ir bušido čempionas Sergejus Maslobojevas aukščiausių sportinių laimėjimų siekia geriausių medicinos profesionalų priežiūroje.   

Kauno klinikų gydytoja Akvilė Vilkytė jau gerą pusmetį prižiūri garsaus Lietuvos sportininko sveikatą ir mitybą, kad šis išvengtų traumų ir gautų visų reikiamų žmogaus organizmui medžiagų.

„Sergejus yra aukščiausio lygio kovotojas. Tai, kas tinka kiekvienam žmogui, ne visai tinka profesionaliems sportininkams. Juo rūpintis reikia visai kitaip“, – priežastį, kodėl nusprendė skirti savo laiką kovotojui įvardino gydytoja. A.Vilkytė daugiausiai dirba ties silpnomis S.Maslobojevo vietomis – blauzdų raumenimis, pertemptomis Achilo sausgyslėmis, nesureguliuotos mitybos įpročiais.

„Dabar galiu drąsiai sakyti, kad turiu išsvajotą komandą ir priežiūrą, su kuria galiu ramiai siekti pasaulinių pergalių ir garsinti savo šalį“, – džiaugėsi čempionas.

Besirengdamas gruodžio mėn. vyksiančiam Rytų kovos menų festivaliui, S.Maslobojevas reguliariai lankosi Kauno klinikose. Norintys iš pirmų lūpų išgirsti, kaip vyksta profesionalaus kovotojo pasiruošimas svarbioms varžyboms, kviečiami atvykti į Kauno klinikų Sporto medicinos kabinetą (Konsultacinės poliklinika, Eivenių g. 2), lapkričio 26 d., ketvirtadienį, 8:30 val.

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...