Konferencija „Nepageidaujamų įvykių valdymo plėtra Lietuvoje“, Vilniuje, 2015 m. rugsėjo 29 d.

Higienos institutas, įgyvendindamas projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros kokybės gerinimas, diegiant visuomenės sveikatos technologijų vertinimo sistemą ir nepageidaujamų įvykių (toliau – NĮ) registravimo sistemą“ (VP1-4.3-VRM-02-V-05-012) (toliau − Projektas), 2015 m. rugsėjo 29 d. Vilniuje organizuoja konferenciją „Nepageidaujamų įvykių valdymo plėtra Lietuvoje“.

Konferencijos tikslas – Projekto įgyvendinimo metu parengto nepageidaujamų įvykių (toliau – NĮ) stebėsenos modelio, jo išbandymo ir pasiūlymų dėl NĮ registracijos, stebėsenos ir prevencijos sistemos plėtojimo pristatymas ir aptarimas.

Į konferenciją kviečiami sveikatos politikai, administratoriai, asmens sveikatos priežiūros įstaigų specialistai, sveikatos priežiūros kokybės srityje dirbančių bei NĮ registraciją vykdančių institucijų atstovai.

Preliminari konferencijos programa (http://www.hi.lt/uploads/news/id921/Programa%20NI%20konf%20preliminari%20-%2009-29.pdf )

            Pageidaujančius dalyvauti prašome registruotis iki 2015 m. rugsėjo 23 d., užpildant registracijos formą tinklapyje http://registracija.hi.lt/. Dalyvių skaičius ribotas. Užsiregistravusiems bus atsiųsta galutinė renginio programa ir papildoma informacija.

            Jei kiltų klausimų, prašome kreiptis į Agnę Plentaitę, tel. (8 5) 262 9055 arba elektroniniu paštu agne.plentaite@hi.lt

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...