Konkursas „Įmonės jėga – sveiki ir laimingi darbuotojai“ 2015

Kviečiame įmones dalyvauti konkurse, pasidalinti savo gerąja patirtimi bei laimėti nominaciją: „Labiausiai darbuotojų sveikatos stiprinimu besirūpinanti įmonė 2015“.

Konkurse gali dalyvauti įvairaus dydžio valstybinės, verslo ar nevyriausybinės įstaigos ar įmonės, veikiančios Vilniaus mieste, Vilniaus rajone ir Šalčininkuose Anketas gali pildyti visi – tiek vadovai (administracija), tiek patys įmonės / įstaigos darbuotojai. Viena įmonė/įstaiga gali pateikti vieną paraišką.

Skatindami sveikatos stiprinimo darbo vietose iniciatyvas konkursą rengia Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, Higienos institutas ir VšĮ „Pozityvios sveikatos komanda“. Konkurso partneris – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Konkursas „Įmonės jėga – sveiki ir laimingi darbuotojai“ 2015 – Dalyvio anketa

Užpildytą paraišką prašome siųsti el. paštu: kristina.mockuviene@vvsb.lt iki gruodžio 3 d.

Konkurso nugalėtojai bus skelbiami ir apdovanojami pirmoje gruodžio mėnesio pusėje. Nugalėtojams bus įteikti apdovanojimai: nominacijos „Labiausiai darbuotojų sveikatos stiprinimu besirūpinanti įmonė 2015.

Sveikatos stiprinimas darbe įvardinamas kaip suderintos darbdavių, darbuotojų ir visuomenės pastangos dirbančiųjų sveikatai ir gerovei gerinti, apimančios darbuotojų sveikatos mokymą, informacijos apie sveiką gyvenseną skleidimą, sveikos gyvensenos propagavimą, formavimą ir nuo elgsenos priklausomų sveikatos rizikos veiksnių mažinimą darbo aplinkoje, sveikos darbo aplinkos kūrimą, sveikos gyvensenos motyvacijos efektyvumo didinimą.

 

Kontaktai kilus klausimams:

Kristina Mockuvienė

Tel.8 5 205 3417

El. Paštas: kristina.mockuviene@vvsb.lt

 

http://www.vvsb.lt/konkursas-imones-jega-sveiki-ir-laimingi-darbuotojai-2015/

 

 

 

 

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...