Kraujo donorystės diena Alytuje: ministrės padėka ir žvilgsnis į tolesnį bendradarbiavimą

Lapkričio 27-ąją Alytaus kolegijoje vyko jau 10-toji Seimo nario Juliaus Sabatausko kartu su Nacionaliniu kraujo centru (NKC) rengiama kraujo donorystės diena. Simboliška, kad tuo pat metu Alytaus kolegijos direktorė Danutė Remeikienė  Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministrei Rimantei Šalaševičiūtei ir Alytaus regiono ligoninių vadovams pristatė planuojamą steigti Slaugos fakultetą. Ministrė patvirtino šio sprendimo reikalingumą bei akcentavo didelį aukštos kvalifikacijos slaugos specialistų poreikį regione.

LR sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė pasveikino padovanoti kraujo susirinkusius Alytaus kraujo donorus, padėkojo už atsidavimą ir palinkėjo jiems ir jų šeimos nariams kuo geresnės sveikatos.

Renginio metu kraujo paaukojo daugiau kaip 30 alytiškių. „Šio miesto žmonės – vieni aktyviausių neatlygintinos kraujo donorystės idėjos skleidėjų. Čia donorais tampa ne tik įmonių, bendruomenių, bet ir mokymo įstaigų kolektyvai, norą susipažinti su donoryste ypač aktyviai rodo Alytaus regiono moksleiviai,” – apie ilgalaikį ir rezultatyvų bendradarbiavimą su alytiškiais kalbėjo NKC direktorė J. Bikulčienė.

Donorystės dienos Alytuje organizatoriai dėkingi renginyje dalyvavusiems kraujo donorams bei svečiams. Na, o tų, kurie dar nespėjo, bet norėtų prisijungti prie Alytaus krašto donorų būrio, NKC komanda visuomet maloniai laukia kiekvieno mėnesio paskutinį antradienį Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje, nuo 13.00 iki 18.00 val.

_____________________________________________________________________________

Kontaktinis asmuo:
Irma Pimpičkaitė | VšĮ Nacionalinis kraujo centras
Žolyno g. 34, Vilnius
Mob. tel.: +370 640 46994
El.paštas: i.pmpickaite@kraujodonoryste.lt
www.kraujodonoryste.lt
www.facebook.com/kraujodonoryste

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...