Kviečia į dviračių žygį už sveiką Klaipėdą

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras rugsėjo 26 d. visus klaipėdiečius ir miesto svečius kviečia paminėti Pasaulinę aplinkos sveikatos dieną ir ragina jungtis prie dviračių žygio už sveiką Klaipėdą. Šios iniciatyvos tikslas – skatinti žmones kelionei į darbą ar susitikimus dažniau rinktis dviratį, daugiau judėti ir leisti laiką lauke.

 

Neabejotina, jog dviratis – viena mėgstamiausių klaipėdiečių ir miesto svečių transporto priemonė. To įrodinėti nereikia. Ne vienus metus dalyvaujantys įvairiose akcijose ir iniciatyvose, ir šį pavasarį nemaža dalis įvairių miesto įmonių, organizacijų, skirtingų  profesijų atstovų mynė už Klaipėdą tarptautiniame projekte „Europos dviračių iššūkis 2015“, kurio metu 600 dviratininkų įveikė beveik 40 tūkst kilometrų ir pagal nuvažiuotų kilometrų skaičių iš 38-ių dalyvių pateko į dešimtuką.

 

Net ir vėstant orams dviračio nevertėtų pamiršti, mat Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras rugsėjo 26 d. (šeštadienį) organizuoja dviračių žygį už sveiką Klaipėdą.  Visi dviratėms transporto priemnėms neabejingi klaipėdiečiai kviečiami atvykti į Lietuvininkų aikštė, iš kur 11 val. visi pajudės maršrutu Herkaus Manto gatve pro Biržos tiltą, Meridianą ir mins naujuoju dviračiu taku palei Danės upę iki Tauralaukio.

 

 

Įvairūs masiniai važiavimai, suvienijantys panašių pomėgių turinčius žmones, pastaruoju metu yra  itin populiarūs, tad organizatoriai tikisi, jog planuojamas žygis taip pat sulauks nemažai dėmesio. Norintys dalyvauti dviračių žygyje už sveiką Klaipėda privalo užsiregistruoti.  Registraciją nuo rugpjūčio 26 d. visą mėnesį vykdis vuomenės sveikatos specialistė Alina Bocman tik šiuo telefono numeriu 8 46 234067.

 

 

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...