Kviečia į rudenišką senjorų išvyką pajūryje

Rugsėjo 18 d. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro iniciatyva šį rudenį bus organizuojama jau antroji senjorams skirta išvyka pajūryje. Mėnesio pradžioje prie vis labiau populiarėjančių susitikimų prisijungė dar daugiau žmonių, kurie lydimi visuomenės specialistų jau įprastu maršrutu keliavo paplūdimiu. Tai ne tik puiki proga pasivaikščioti gryname ore,  bet ir galimybė pajudėti specialioje mankštoje, susipažinti su bendražygiais bei pasisemti naudingos sveikatai informacijos.

Klaipėdoje tokios vyresnio amžiaus žmonėms skirtos išvykos rengiamos jau beveik pusmetį. Pilnėjančios senjorų gretos tik įrodo, jog tokios aktyvios laisvalaikio leidimo formos yra labai reikalingos, jas vertina ir patys žygeiviai.

Tęsiant senjorų vaikščiojimo grupių veiklas rugsėjo 18 d. 11 val. Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras visus garbaus amžiaus klaipėdiečius bei miesto svečius vėl ragina jungtis prie senjorų išvykos pajūryje. Jos metu visi susirinkusieji smagiai pasivaikščios pajūriu nuo Pirmos iki Antros Melnragės, pasimankštins pajūryje, taip pat turės galimybę dalyvauti paskaitėlėje „Ar viską žinai apie Alzheimerio ligą?“.

Jei vis labiau rudenėjantys pajūrio orai neleis numatytą dieną leistis į išvyką, organizatoriai prižada ją surengti kitu metu, kuomet tik leis oro sąlygos. Visi užsiregistravę išvykos dalyviai bus informuoti apie visus pasikeitimus.

Senjorai kviečiami dar aktyviau dalyvauti jiems skirtose iniciatyvose ir jungtis prie gerą nuotaiką garantuojančios išvykos!

Planuojamas susitikimo laikas – rugsėjo 18 d. (penktadienį) 11 val. Registracija – būtina!

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos reiktų kreiptis kontaktais: +37064093341, el. paštu gintare@sveikatosbiuras.lt.

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...