Kviečia unikalus renginys – Vilniaus užkrečiamųjų ligų savaitė (nemokamų vietų skaičius ribotas)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kviečia sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus: gydytojus, visuomenės sveikatos specialistus, bendrosios praktikos slaugytojus, sveikatos politikus ir savivaldybių gydytojus dalyvauti unikaliame renginyje – Tarptautinėje Vilniaus užkrečiamųjų ligų savaitėje (VILNIUS SUMMIT), kuri vyks 2016 m. birželio 26 d. – liepos 1 d. Vilniuje. Renginio programoje – tarptautinė užkrečiamųjų ligų konferencija, virusologijos paskaitų kursas, apvalaus stalo diskusijos.

Renginys – viešas, truks 6 dienas: birželio 26 -27 d. Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3), birželio 28-29d. viešbutyje „Karolina”, (Sausio 13-osios g. 2), birželio 30 – liepos 1 d. Vyriausybės rūmuose (Gedimino pr. 11) .

„Kviečiu dalyvauti ne tik medikus, bet ir studentus, nes tai unikali galimybė susitikti su tarptautinių organizacijų atstovais ir visame pasaulyje žinomais užkrečiamųjų ligų specialistais“, – sakė ULAC direktorius prof. dr. Saulius Čaplinskas.

Tarptautinės užkrečiamųjų ligų konferencijos tikslas – pristatyti ir aptarti įrodymais pagrįstą politiką, gaires, požiūrius ir geriausios praktikos pavyzdžius kovojant su užkrečiamosiomis ligomis Europos regione, tarp pranešėjų – Pasaulio sveikatos organizacijos, Europos ligų kontrolės ir prevencijos centro, kitų tarptautinių organizacijų atstovai, žymiausi užkrečiamųjų ligų specialistai.

Bus aptariamos aktualios šiuo metu temos – šiuolaikinės užkrečiamųjų ligų grėsmės Europoje – ir pasaulyje, pabėgėlių sveikatos priežiūros problemos, atsparumas antibiotikams ir infekcijų prevencija, vakcinomis valdomos ligos ir daug kitų.

Maloniai kviečiame dalyvauti (nemokamų vietų skaičius ribotas) bei iš konferencijos programos pasirinkti jus dominančias dalis pagal laiką ir temas. Kiekvienai konferencijos daliai bus išduodamas kvalifikacijos tobulinimo sertifikatas (nuo 16 iki 18 val.). Vieno sertifikato kaina – 10 EUR.

Renginio programa

Registracijos formą rasite čia.

Daugiau informacijos:
Rasa Liausėdienė
Direktoriaus pavaduotoja
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras
Tel. (85) 2300124,
el. p. rasa.liausediene@ulac.lt
www.ulac.lt

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...