Kviečiame dalyvauti e. sveikatos paslaugų informaciniuose seminaruose Šiauliuose

2015 m. birželio 15 d. Šiauliuose vyks e. sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (ESPBI IS) ir jos posistemių, e. recepto ir medicininių vaizdų archyvo informacinė sistemos (MedVAIS), pristatymai.

Maloniai kviečiame sveikatos priežiūros įstaigų atstovus, farmacininkus, savivaldybių, žiniasklaidos atstovus ir kitus susidomėjusius asmenis dalyvauti ir susipažinti su naujomis e. sveikatos sistemomis, užduoti rūpimus klausimus. Renginių metu bus pristatyta:

– E. sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinė sistema (ESPBI IS) (Projektas „E. sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros plėtra“, projekto Nr. VP2-3.1-IVPK-10-V-01-009);

– E. receptas (Projektas „Elektroninės paslaugos „E. receptas“ plėtra“, projekto Nr. VP2-3.1-IVPK-10-V-01-013);

– Nacionalinė medicininių vaizdų archyvavimo ir mainų informacinė sistema (MedVAIS) (Projektas „Nacionalinės medicininių vaizdų archyvavimo ir mainų informacinės sistemos ir jos pagrindu teikiamų e. paslaugų sukūrimas“, projekto kodas Nr. VP2-3.1-IVPK-10-V-01-014).

Kviečiame registruotis iki birželio 11 d. užpildant šią formą: http://bit.ly/1JYsqly

Daugiau informacijos rasite čia.

Kilus klausimams, kreipkitės:

Leonas Kondrašovas

Mob: +370 65080375 | leonas@gravitas.lt

Centrinė e. sveikatos informacinė sistema bei elektroninio recepto ir medicininių vaizdų posistemės sukurtos įgyvendinant projektus: „E. sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros plėtra“ (projekto Nr. VP2-3.1-IVPK-10-V-01-009), „Elektroninės paslaugos „E. receptas“ plėtra“ (projekto Nr. VP2-3.1-IVPK-10-V-01-013) ir „Nacionalinės medicininių vaizdų archyvavimo ir mainų informacinės sistemos ir jos pagrindu teikiamų elektroninių paslaugų sukūrimas“ (projekto Nr. VP2-3.1-IVPK-10-V-01-014).

Projektai finansuojami Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis pagal 2007–2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“ įgyvendinimo priemonę VP2-3.1-IVPK-10-V „Elektroninės sveikatos paslaugos“.

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...