Kviečiame į konferenciją, skirtą Černobylio AE branduolinės avarijos 30 metų sukakčiai paminėti

Radiacinės saugos centras ir Lietuvos radiacinės saugos draugija balandžio 25 d.  organizuoja konferenciją „Černobylio atominės elektrinės avarija: pamokos ir pasekmės (po 30 metų)“.

Konferencijos tikslas – pakviesti pasidalinti patirtimi sprendžiant aktualius radiacinės saugos, radioekologijos, gyventojų apšvitos vertinimo, branduolinio saugumo, branduolinės energetikos vystymo, radioaktyviųjų atliekų tvarkymo, pasirengimo ir reagavimo į branduolines ir radiologines avarijas ir kitais klausimais.

Konferencijos organizatoriai konferencijoje dalyvauti taip pat kviečia konferencijos temomis besidominčius žiniasklaidos atstovus.

Pagrindinės temos:

Pasirengimas ir reagavimas į branduolines ir radiologines avarijas;
Radioekologinės būklės vertinimas;
Gyventojų apšvitos vertinimo aspektai;
Radioaktyviųjų atliekų tvarkymas;
Branduolinis saugumas, branduolinės energetikos vystymas;
Radiacinės saugos infrastruktūros vystymas.

Konferencijos metu pranešimus skaitys Lietuvos valstybės įstaigų, įmonių (Radiacinės saugos centro, Aplinkos apsaugos agentūros, Lietuvos geologijos tarnybos, Ignalinos atominė elektrinės, Radioaktyviųjų atliekų tvarkymo agentūros), mokslo įstaigų (Fizinių ir technologijų mokslo centro, Gamtos tyrimų centro), Ugniagesių gelbėtojų mokyklos, visuomeninių organizacijų (Lietuvos judėjimo „Černobylis”), kitų įmonių (UAB „Vilniaus hidrogeologija“, UAB „Lietuvos energija” ir UAB „Tuvlita“) atstovai. Taip pat vyks stendinių pranešimų sesija ir bus galima susipažinti su stendiniais pranešimais. Konferencijos dalyviai galės teikti siūlymus ir rekomendacijas svarstomais klausimais.

Rinktinė konferencijos medžiaga bus išleista periodiniame moksliniame leidinyje „Visuomenės sveikata“.

KONFERENCIJOS PROGRAMA 

Konferencijos programą galima rasti čia.

VIETA IR LAIKAS

Radiacinės saugos centras, (Kalvarijų g. 153, LT-08221, Vilnius)

2016 m. balandžio 25 d. 10:00–16:00 val.

 INFORMACIJA

Norinčius dalyvauti konferencijoje arba kilus klausimams, maloniai kviečiame kreiptis į Dovilę Šerėnaitę, faksu: +370 5 276 3633, telefonu: (8 5) 210 5817 arba el. paštu: dovile.serenaite@rsc.lt.

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...