Kviečiame į Sveikatos ir integracijos klubo SAULIUKAS tapybos ir fotografijos parodą

Sveikatos apsaugos ministerijos galerijoje vyksta Sveikatos ir integracijos klubo SAULIUKAS narių tapybos ir fotografijos darbų paroda. Ekspozicijoje – Kultūros rėmimo fondo prie LR Kultūros ministerijos programos „Teigiamo meno poveikio žmogaus sveikatai ir gerovei skatinimas“ kūrybinių dirbtuvių metu sukurti darbai.

Žmonių laimę, taigi ir sveikatą, didina pozityvūs tarpusavio santykiai, apimantys šeimą, bendraamžius, personalą, bendruomenę. Mokymas kurti, aktyviai bendrauti, efektyvių streso įveikos strategijų bei socialinių įgūdžių ugdymas leidžia sumažinti neigiamų emocijų patyrimą bei skatina gerovės ir laimės potyrį, stiprina psichikos sveikatą.

Sveikatos ir integracijos klubo SAULIUKAS kūrybinių dirbtuvių moderatoriai – profesionalūs menininkai – Lietuvos dailininkų sąjungos narys Vygintas Stankus, menotyrininkas Gintaras Kušlys, stiklo dailininkas, karikatūristas Edmundas Unguraitis.

Paroda veiks iki 2016 m. sausio 5 d. Maloniai kviečiame.

Sveikatos ir integracijos klubo „Sauliukas“ misija – padėti atskleisti neįgalaus žmogaus galias ir galimybes vesti aktyvų gyvenimo būdą, puoselėti dorą, darną ir dvasines vertybes. Veikla skirta gerinti sergančiųjų ortopedinėmis ligomis sveikatą.

Nuotraukas iš parodos atidarymo žiūrėkite čia.

Daugiau informacijos apie klubą SAULIUKAS rasite čia.

SAM Ryšių su visuomene skyrius,

samrsv@sam.lt,  http://sam.lrv.lt

Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...