Kviečiame įmones dalyvauti apklausoje

Higienos instituto Profesinės sveikatos centras pradeda vykdyti internetinę apklausą, kurios tikslas – nustatyti profesinės sveikatos specialistų skaičių Lietuvos įmonėse.               

Kviečiame visas Lietuvos įmones, nepriklausomai nuo ekonominės veiklos rūšies ir dydžio, dalyvauti apklausoje ir užpildyti anketą. Ją rasite adresu http://registracija.hi.lt.

Apklausos rezultatai bus panaudoti siekiant išsiaiškinti profesinės sveikatos specialistų poreikį Lietuvoje ir padės įgyvendinti  Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros 2016 – 2023 metų plėtros programą.

Užtikriname anketoje pateiktų duomenų konfidencialumą ir garantuojame, kad apklausos rezultatai bus panaudoti tik tyrimo tikslais ir pateikiami apibendrintai. Mums labai svarbu, kad būtų atsakyta į visus anketos klausimus.

Dėkojame Jums už bendradarbiavimą, stiprinant profesinės sveikatos priežiūrą.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Inovacijų skyriaus vyr. specialistą Vytautą Šilkų, tel. 8 5 212 2574, el. p. vytautas.silkus@hi.lt.

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...