Kviečiame tėvelius ir vaikučius dalyvauti „Šeimų klube“

Remiantis tyrimo rezultatais, tėvai Lietuvoje jaučia stiprų emocinį ryšį su vaikais, bet ne visada randa jiems pakankamai laiko. Apklausus 400 tėvų, turinčius vaikų iki 7 metų amžiaus, paaiškėjo, kad dažniausiai tėvai per dieną savo vaikams skiria kiek daugiau nei dvi valandas, tačiau šis laikas labai varijuoja nuo 3 minučių iki 21 val. per dieną. Manoma, kad tėvai su vyresniais vaikais praleidžia dar mažiau laiko, todėl Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuras vykdo programą „Šeimų klubas“, skirtą šeimos narių sveikatos stiprinimui.

Programą „Šeimų klubas“ apima daug aktyvių nemokamų veiklų: kūrybinės dirbtuvės, dailės terapijos užsiėmimai, dviračių žygiai, užsiėmimai su šiaurietiškomis lazdomis, sveikos gyvensenos tema linksmas fotokonkursas ir sportinės veiklos Vingio parke.

Programa startuoja su pirmąją veikla – numatomos kūrybinės dirbtuvės „Noriu pasakos“ užsiėmimai, kurių tikslas – skatinti vaikų ir tėvų tarpusavio bendravimą, padėti išreikšti jausmus stimuliuoti asmenybės vystymąsi, įveikti baimes ir atskleisti kūrybingumą.

Kūrybinėse dirbtuvėse ‘Noriu Pasakos’  Jūs galėsite ne tik klausytis pasakų, bet ir patys jas kursite: rinksitės mėgstamas korteles – paveiksliukus, kurie taps naujos pasakos dalelėmis. 

Užsiėmime gali dalyvauti tėvai ir vaikai nuo 6 iki 13 metų amžiaus, dalyvių skaičius ribotas (viename užsiėmime – iki 20 asmenų).

Užsiėmimai vyks šeštadieniais: balandžio 25 d., 11.00 – 12.00 val.,  gegužės 9 d., 11.00 – 12.00 val.,  gegužės 23 d., 11.00 – 12.00 val.,  birželio 13 d., 11.00 – 12.00 val.,  ir birželio 27 d., 11.00 – 12.00 val., Vilniaus visuomenės sveikatos biure, Polocko g. 12 – 2. Šeimos registruotis gali tik į vieną užsiėmimą.

 

Daugiau informacijos bei išankstinė registracija: zana.milisiunaite@vvsb.lt arba tel. 8 5 205 3417.

 

Dar daugiau veiklų skelbsime artimiausiu metu mūsų tinklalapyje: www.vvsb.lt ir FB (Vilniaus visuomenės sveikatos biuras) profilyje.

 

Informaciją parengė:

Žana Milišiūnaitė

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras

Tel. 8 5 205 3417

El.p. zana.milisiunaite@vvsb.lt

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...