LARČ sezoną vainikuoja „Rally Classic“ Druskininkai 2015

Spalio 2-3 dienomis visi ralio ir automobilių sporto entuziastai jau penktus metus iš eilės rinksis Druskininkuose, kur vyks finalinis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas „Rally Classic“ Druskininkai 2015.

Laukia techniškas ralis

Prieš 5-erius metus startavęs ralis šiandien tapo vienu iš prestižiškiausių čempionato etapų, kuriame sprendžiasi, kas taps Lietuvos čempionu.

Druskininkų miesto mero Ričardo Malinausko teigimu, „Rally Classic“ Druskininkai jau tapo gražia miesto tradicija, kuri turėtų tęstis ir ateityje.

„Rally Classic“ – jau ne pirmus metus vykstantis, vis labiau populiarėjantis ir mūsų miestą reklamuojantis renginys. Džiaugiamės kasmet matydami jau pažįstamus veidus bei kaskart gausėjantį naujų žiūrovų ir dalyvių būrį. Džiugu, kad yra iniciatyvių žmonių, kurie organizuoja tokį aukšto lygio renginį – šventę automobilių mėgėjams, žmonėms, kurie domisi automobilių technika, sportiniais renginiais. Kartu kuriama šventė ir Druskininkams”, – džiaugiasi miesto meras.

Druskininkų ralis visada pasižymėjo techniškai sudėtingomis trasomis. Ralio organizatorius Jonas Balčiūnas žada, kad ir šiemet dalyviai neturėtų tikėtis lengvo ralio, o žiūrovai tikrai galės pasimėgauti įspūdingais reginiais. „Rally Classic“ startavo prieš 5-erius metus. Daug kas per tą laiką pasikeitė, mes išaugome, subrendome, pakilo varžybų kokybė. Tačiau vienas aspektas liko toks pat – Druskininkų ralis visada buvo ir bus labai techniškas su stipria sportine dalimi lenktynininkams. Ralio sudėtingumą parodė ir praėję metai, kai nemaža dalis sportininkų jo nebaigė, kiti važiavo atsargiai, nes trasos buvo naujos. Šiemet dauguma etapų liko tokie patys, todėl, manau, kad lenktynininkai greičio ruožus įveiks jau kur kas geresniais laikais“, – ralį pristato organizatorius.

Ralio dalyviai turės įveikti 10 greičio ruožų, kurie drieksis beveik 145 kilometrus Druskininkuose, Lazdijuose bei jų apylinkėse. Bendras trasos ilgis sudarys 372,62 kilometrus.

„Ralis truks dvi dienas. Kiekvieną dieną turėsime po 5 greičio ruožus. Ralio startas bus paskelbtas 15 valandą Lazdijuose, o dieną 21 val. vainikuos visų taip mėgstamas naktinis greičio ruožas, kuris praėjusiais metais turėjo milžinišką pasisekimą ir paliko neišdildomus įspūdžius žiūrovams. Antrąją dieną lenktynininkų lauks dar 5 greičio ruožai. Varžybos prasidės nuo ankstyvo ryto, o 17 valandą finišuosime ir finalinį etapą bei visą ralio čempionatą pabaigsime apdovanojimų iškilmėmis“, – trumpai renginio programą pristato J. Balčiūnas.

Ypatingos dovanos žiūrovams ir dalyviams

Pasak organizatorių, 5-erių metų jubiliejaus proga tiek dalyvių, jų komandos narių, tiek ir žiūrovų lauks itin daug siurprizų.

„Norime, kad šis ralis taptų tikra švente visiems. Rengiamame specialiame žaidime laimėti galės ne tik ralio pasus įsigiję žmonės, bet ir sportininkai, saugos darbuotojai ir teisėjų korteles turintys renginio dalyviai. Žaidimo nugalėtojai, kurių bus tikrai ne vienas, gaus rėmėjų įsteigtus puikius prizus. Svarbu tai, kad prizus galės laimėti tik ralio pasus turintys žmonės, kurie apdovanojimų ceremonijos metu (nuo 17 val.) bus prie scenos. Tad būtinai ateikite į šventės uždarymą ir galbūt namo grįšite daug laimingesni nei atvykote“, – kviečia J. Balčiūnas.

Taip pat ralio organizatoriai ketina pradėti ir naują tradiciją Lietuvoje – specialius sportininkų ir jų gerbėjų susitikimus.

„Visame pasaulyje ralio metu būna skirtas tam tikras laikas, kai sportininkai bendrauja su savo gerbėjais, pasirašo plakatus, fotografuojasi. Šią tradiciją norime pradėti ir mes. Tad, visi norintys pabendrauti su aukščiausią LARČ reitingą turinčiais lenktynininkais, tai galės padaryti apdovanojimų ceremonijos metu, Druskininkų centre, prie „Europa Royal“ viešbučio“, – naują tradiciją pristato ir pabendrauti su sportininkais ragina „Rally Classic“ Druskininkai 2015 organizatorių komanda.

Daugiau informacijos: www.rallyclassic.lt

Apie „Rally Classic“ Druskininkai

Rally Classic“ Druskininkai – tai visą sezoną vainikuojantis įspūdingiausias visų metų ralio renginys Druskininkuose, garantuojantis bekompromisę kovą dėl čempiono titulo ir kasmet sulaukiantis vis daugiau automobilių sporto gerbėjų dėmesio iš Lietuvos, Baltarusijos, Lenkijos, Suomijos ir kitų šalių. Daugiau informacijos apie renginį rasite www.rallyclassic.lt

 

http://www.lasf.lt

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

V. Švedas: Druskininkuose sieksime tapti Lietuvos...

Spalio 2-3 dienomis vyksiantis paskutinis Lietuvos automobilių ralio (LARČ) čempionato etapas „Rally Classic“ Druskininkai 2015 sudėlios vis...

thumbnail
hover

LASF ruošiasi naujam sezonui

Nors iki Lietuvos automobilių sporto sezono pabaigos dar liko paskutinieji etapai, tačiau LASF vadovybė jau pradeda braižyti ateinančių metų...

thumbnail
hover

Brolių Žalų tikslas – nugalėti „Rally...

Spalio 2-3 d. vyksiančiame „Rally Classic“ Druskininkai 2015 etape, kuriame paaiškės, kas taps šio sezono Lietuvos ralio karaliumi, rimtą iš...