Leidiniui „Gimimų medicininiai duomenys“ – jau 20 metų

Higienos instituto Sveikatos informacijos centras kartu su Vilniaus universiteto Medicinos fakultetu ir Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Neonatologijos centru parengė leidinį „Gimimų medicininiai duomenys 2014 metais”. Leidinys yra skirtas pirmojo gimimų medicininių duomenų leidinio dvidešimtmečiui.

Gimimų medicininių duomenų informacinė sistema pradėjo veikti 1993 m., o pirmasis leidinys buvo išleistas 1995 m. Tai yra kasmetinis statistikos leidinys, skirtas pirmiausia sveikatos specialistams, neonatologams. Jame nagrinėjami gimimų medicininiai aspektai: gimdyvės charakteristikos, jų sveikatos būklė nėštumo metu, gimdymas ir jo komplikacijos, gimusio kūdikio charakteristikos bei būklė, naujagimių ir negyvagimių mirties priežastys.

Leidinį rasite interneto svetainės www.hi.lt skyrelyje „Leidiniai => „Sveikatos statistikos leidiniai” arba galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą:
http://sic.hi.lt/data/l14_gim.pdf

Daugiau informacijos suteikti gali Higienos instituto Sveikatos informacijos centro Sveikatos statistikos skyriaus vyr. specialistė Jelena Isakova, tel. 8 52 773301 arba el. paštu: jelena.isakova@hi.lt.

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...