Lietuvos krepšinio federacija toliau bendradarbiaus su Kauno klinikomis

Birželio 9 d. Kaune buvo pratęsta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų. Pagal šią sutartį LKF ir Kauno klinikos ir toliau bendradarbiaus geriausių Lietuvos krepšinio žaidėjų sveikatos priežiūros klausimais.

„Džiaugiamės galėdami ir toliau prisidėti prie Lietuvos krepšinio talentų sveikatos priežiūros, kadangi sporto medicina yra viena iš prioritetinių Kauno klinikų veiklos sričių, – sakė  Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius. – Ši sutartis užtikrins profesionalių Lietuvos krepšininkų sveikatos priežiūrą ir pagalbą ne tik vyresnių rinktinių žaidėjams, bet ir Europos jaunučių (U-16) krepšinio čempionato dalyviams“.

Kauno klinikos jau daugelį metų glaudžiai bendradarbiauja su krepšinio federacija – kiekvienais metais vasarą atliekami išsamūs ir profesionalūs visų amžiaus grupių Lietuvos rinktinių žaidėjų sveikatos patikrinimai, krepšininkai net ir klubinio sezono metu, gavę traumą ar susižeidę, kreipiasi į Kauno klinikų gydytojus, kurie jiems suteikia profesionalią medicininę pagalbą.

„Labai malonu, kad geriausius mūsų krepšininkus ir toliau gydys ir prižiūrės geriausi gydytojai. Nežinai, kada gali patirti traumą, o Kauno klinikų medikai yra pasiruošę suteikti pagalbą bet kuriuo paros metu ir savaitgaliais,“ – sutarties pasirašymo metu kalbėjo LKF prezidentas Arvydas Sabonis.

Pagal pratęstą sutartį Kauno klinikos teiks pagalbą ir šiais metais Kaune rugpjūčio 6-16 d. vyksiančio Europos jaunučių „Paysera U16“ krepšinio čempionato dalyviams.

Kauno klinikų ir LKF inf., K. Šimatonio nuotr.

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...