Lietuvos visuomenės sveikatos asociacijos organizuojami renginiai nepraranda populiarumo

Lietuvos visuomenės sveikatos asociacijos organizuotos mokslinės – praktinės konferencijos „Bendruomenės vaidmuo visuomenės psichikos sveikatos problemų sprendime” metu visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, psichologai, gydytojai ir slaugytojai ne tik teoriškai, bet ir praktiškai nagrinėjo galimybes siekti geresnės visuomenės psichikos sveikatos, aptarė jau įgyvendinamus sėkmingus pavyzdžius.

{end_header}

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (toliau – LSMU) Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centro auditorijoje susirinko daugiau kaip 100 sveikatos priežiūros specialistų ne tik iš Kauno, bet ir iš kitų apskrities teritorijos rajonų.

LSMU Medicinos akademijos Visuomenės sveikatos fakulteto Sveikatos psichologijos katedros vedėja prof. dr. Nida Žemaitienė pristatė Kupiškio rajono pavyzdį, kaip visos bendruomenės pastangomis, be didelių finansinių investicijų galima keisti požiūrį į psichikos sveikatos priežiūrą vien tik bendradarbiavimo bei iniciatyvos dėka.

LSMU Sveikatos tyrimų instituto vadovas, Sveikatos psichologijos katedros prof. dr. Aurelijus Veryga pristatė minimalių intervencijų taikymo galimybes asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros praktikoje, nukreiptas į tabako ir alkoholio vartojimo mažinimą.

Vaikų psichikos sveikatos gerinimo galimybes, per šiuo metu jau vykdomas tėvų mokymo programas, pristatė Sveikatos psichologijos katedros lektorė dr. Jolita Jonynienė.

Kėdainių rajono savivaldybės patirtį ir rezultatus psichikos sveikatos stiprinimo srityje apibendrino Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė, Lietuvos visuomenės sveikatos asociacijos viceprezidentė Danguolė Avižiuvienė.

Lietuvos visuomenės sveikatos asociacijos informacija

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...