Minint Judėjimo sveikatos labui dieną, kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami į sveikatinimo renginių ciklą „PAJUDAM“

Gegužės 10-oji kiekvienais metais minima kaip Judėjimo sveikatos labui diena. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, minint šią dieną, organizuoja sveikatinimo renginių ciklą „Pajudam“, skirtą ir vaikams, ir suaugusiems.

 

Visuomenės sveikatos specialistai primena, kad judėjimas yra biologinis žmogaus organizmo poreikis, o fizinis aktyvumas – svarbi sveikos gyvensenos dalis. Judėjimas naudingas visiems – nuo pačių mažiausių iki vyriausių visuomenės narių.

Fizinis aktyvumas žmogui reikalingas taip pat, kaip maistas ir oras. Jis ugdo ir stiprina visas organizmo sistemas, veikia jų funkcijas ir gyvybingumą. Fizinis krūvis didina raumenų masę, apimtį, jėgą, stangrumą. Raumenys sudaro 35–40 proc. žmogaus kūno masės, todėl labai svarbu, kad jie būtų stiprūs.

 

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras skatina žmones daugiau judėti ir kviečia visus į sveikatinimo renginius:

 

  1. Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai gegužės 8–birželio 19 d. (penktadieniais) 12–13 val. (vieta: Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kiemas, Aušros g. 42A). Būtina išankstinė registracija telefonu (8 37) 454717 arba el. paštu giedre.bernotaite@kaunovsb.lt.

 

  1. Judėjimo savaitėlės mankštos 4–6 metų vaikams Kauno lengvosios atletikos manieže gegužės 4–7 d. 18–19 val. Būtina išankstinė registracija tel. 867340776.

 

 

  1. Tai–chi sveikatinimo mankštos gegužės 10–birželio 21 d. (sekmadieniais) 12–13 val. Santakos parke, prie popiežiaus paminklo.

 

PAJUDAM visi kartu sveikatos labui!

 

Daugiau informacijos:

Giedrė Bernotaitė, tel. (8 37) 454 717, el. p. giedre.bernotaite@kaunovsb.lt.

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...