Ministras Juras Požela iš bendro darbo tikisi profesionalumo ir kompetencijos

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, pristatydamas Sveikatos apsaugos ministerijos kolektyvui naują vadovą – Jurą Poželą, linkėjo visiems ir toliau sėkmingai tęsti Vyriausybės pradėtus reikšmingus sveikatos sistemos pokyčius. Tradicinį sveikatos apsaugos ministro portfelį priėmęs iš mėnesį laikinai ministerijai vadovavusio Finansų ministro Rimanto Šadžiaus rankų, Juras Požela kvietė visus aktyviam ir nuoširdžiam darbui, kurio sėkmė visada priklauso nuo atvirumo, kompetencijos ir gerų iniciatyvų. 

Premjeras Algirdas Butkevičius, linkėdamas naujajam sveikatos apsaugos ministrui išmintingų žingsnių einant nelengvu sveikatos apsaugos keliu, pabrėžė, kad tikrai yra pasiekimų, kuriais ši Vyriausybė gali didžiuotis: „Neabejotinai, sveikatos apsaugoje vyksta teigiami pokyčiai. Pavyzdžiui, pažangi gydymo įstaigų bendradarbiavimo sistema – klasteriai. Tikiu, kad Juras Požela didžiausią dėmesį ir toliau skirs gerų darbų tęstinumui, stiprindamas bendradarbiavimą“.

Finansų ministras Rimantas Šadžius, su malonumu prisimenantis darbo Sveikatos apsaugos ministerijoje patirtį, išreiškė viltį, kad kolektyvas visada padės ministrui: „Ministrai – yra laikini ir labai pažeidžiami. Jiems būtina kolegų parama, pagalba, sąžiningas požiūris į bendrą darbą, kurio tikslas mūsų visų vienas – sveika Lietuva“.

Sveikatos apsaugos ministras Juras Požela, padėkojęs visiems už suteiktą pasitikėjimą, pažadėjo nuolat savo kabineto duris laikyti atviras: „Dirbsime kartu, kūrybiškai padedami vieni kitiems, patardami ar siūlydami tai, kas atrodo svarbiausia. Kviečiu visus darbui, kuris mus įkvėps džiugioms permainoms. Septyni mėnesiai tikrai yra labai daug, jei ką nors darai atsakingai, profesionaliai, su meile ir vardan žmonių sveikatos“.

SAM Ryšių su visuomene skyrius

http://sam.lrv.lt

Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...