Ministrė R. Šalaševičiūtė atsistatydinimo prašymą parašys pirmadienį

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė kategoriškai neigia žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją neva ji gali būti įtariama reikalavusi kyšių iš gydymo įstaigų vadovų ir dėl to Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ir Generalinė prokuratūra jau kurį laiką atlieka ministrės veiklos tyrimą. Ministrė pabrėžia, kad ji buvo apklausta tik kaip liudytoja ikiteisminiame tyrime, kuris atliekamas dėl galimų korupcinių veikų Šiaulių ligoninėje.

„Aš dar kartą pasitikslinau dėl savo statuso minimoje byloje ir Generalinė prokuratūra patvirtino, kad praeitą savaitę buvau apklausta tik kaip liudytoja. Šiandien ryte į STT ėjau pati, norėdama pateikti informaciją apie vakar žiniasklaidos eskaluotą temą dėl beveik penkerių metų senumo kyšio davimo istorijos“, – pabrėžia ministrė.

R. Šalaševičiūtės teigimu, su ES paramos lėšų skirstymu 2007-2013 m. periodu ji nebuvo susijusi, todėl neabejoja, kad žiniasklaidoje pateikti kaltinimai nėra pagrįsti.

Ministrė R. Šalaševičiūtė atsistatydinimo prašymą parašys pirmadienį.

SAM Ryšių su visuomene skyrius,

samrsv@sam.lt, www.sam.lt

Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...