Ministrė R. Šalaševičiūtė su darbo vizitu lankysis Gardine

Penktadienį, lapkričio 13 dieną, sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės vadovaujama delegacija su darbo vizitu lankysis Gardine (Baltarusijos Respublika). Lietuvos atstovai susitiks su Gardino srities vykdomojo komiteto pirmininku Vladimiru Kravcovu.

Susitikimo metu bus aptartas Vilniaus ir Gardino asmens sveikatos priežiūros įstaigų bendradarbiavimo perspektyvos ir gerosios patirties keitimosi galimybės sveikatos apsaugos srityje. Lietuvos ir Baltarusijos delegacijos taip pat diskutuos dėl 2014-2020 m. laikotarpio Europos kaimynystės ir partnerystės instrumento Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo abipus sienos programos įgyvendinimo. Ministrė R. Šalaševičiūtė kartu su delegacija ketina lankytis Gardino srities klinikiniame perinataliniame centre, Gardino srities klinikinėje vaikų ligoninėje, Gardino srities klinikiniame kardiologijos centre.

Kartu su ministre į Gardiną vyks sveikatos apsaugos ministrės patarėja Jurgita Kinderienė, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų generalinis direktorius prof. Kęstutis Strupas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų generalinis direktorius prof. Renaldas Jurkevičius, Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos direktorė Nora Ribokienė, Lazdijų ligoninės vyriausiasis gydytojas Vitas Šimkonis.

SAM Ryšių su visuomene skyrius,

samrsv@sam.lt,  http://sam.lrv.lt

Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...