Mokslinių publikacijų ir žurnalų vertinimo seminaras

Maloniai kviečiame į Mokslinių publikacijų ir žurnalų vertinimo seminarą spalio 8 d. (ketvirtadienį) 14 val. Lietuvos medicinos bibliotekos Informacijos skaitykloje.

Lietuvos mokslų akademijos (LMA) Vrublevskių bibliotekos skyriaus VU Teorinės fizikos ir astronomijos institute vedėja Eglė Šegždienė pristatys institucinę ir mokslo darbuotojų mokslinių publikacijų vertinimo sistemą Lietuvoje. Lektorė parodys pagrindinius rodiklių paieškos būdus bei informacijos išsaugojimo galimybę pagal komercinę mokslinę duomenų bazę TR WoS ir nemokamą įrankį Publish or Perish (Google Scholar) autoriaus lygmenyje ir pagal TR WoS institucijos lygmenyje. Supažindins su galimybe teikti pataisymus į TR WoS.

LMA Vrublevskių bibliotekos skyriaus Gamtos tyrimų centro Ekologijos institute vedėja Audrė Trumpienė pristatys mokslinių žurnalų vertinimo sistemą pagal TR WoS bei kitas duomenų bazes ir rodiklius, padedančius įvertinti žurnalus. Lektorė praktiškai pademonstruos paiešką Journal Citation Reports ir patars, į ką atsižvelgti renkantis žurnalą publikavimui. Taip pat supažindins su nauju TR INCites produktu.

Seminaro programa

Būtina išankstinė registracija el. paštu regina.vaisviliene@lmb.lt.

Kontaktai pasiteiravimui:

Regina Vaišvilienė

Tel.: (8 5) 261 73 96

El. p.: regina.vaisviliene@lmb.lt

 

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...