Nemokamos jogos mankštos kauniečiams gryname ore visą vasarą

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius vasaros vakarus leisti sveikai ir aktyviai mankštinantis gryname ore. Birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais organizuojamos nemokamos sveikatingumo mankštos (joga) Kauno Santakos parke. .

Joga – puiki sveikatinimo priemonė, tinkama įvairaus amžiaus žmonėms. Ją praktikuoja ir pagyvenę žmonės, ir vaikai, ir besilaukiančios mamos. Jogos nauda žmogui labai didelė, kadangi ji lavina ne tik kūną, tačiau padeda ir atsipalaiduoti, įveikti stresą. Kasdien atliekami pratimai garantuoja gerą savijautą, praktikuojantieji jogą išlaiko ramų protą, turi daugiau energijos, gerėja jų miego kokybė. Jogos pratimai stiprina fizinį kūną, lavina raumenyną, gerina lankstumą, pusiausvyrą.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visą vasarą kviečia kauniečius lankyti nemokamas jogos sveikatingumo mankštas gryname ore. Mankštos vyks Kauno Santakos parko stadione prie Popiežiaus Jono Pauliaus II paminklo nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 18.30 val. Tai puiki galimybė atsipalaiduoti po darbo dienos, puikiai praleisti laiką gryname ore ir pagerinti sveikatą.

Šios mankštos – nemokamų treniruočių projekto „Judėk sveikai“ dalis.

 

 

Daugiau informacijos:

Monika Straupytė, viešųjų ryšių specialistė, tel. (8-37) 454 717, el. p. Monika.Straupyte@kaunovsb.lt

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...