Nemokamos jogos mankštos nėščiosioms ir mamoms su kūdikiais Kaune

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečių šeimas prisijungti prie projekto „Sąmoninga tėvystė – sveikas vaikas“. Jo metu vyksta jogos mankštos besilaukiančioms moterims, mamoms su kūdikiais ir vaikams, paskaitos apie mitybos ir judesio derinimą nėščiosioms, taisyklingą kvėpavimą nėštumo ir gimdymo metu, vyro vaidmenį vaikučiui ateinant į pasaulį ir daug kitų šeimai aktualių temų.

Jogą praktikuoti gali įvairaus amžiaus žmonės – tiek vaikai, tiek senjorai ar besilaukiančios mamos. Tai – puiki sveikatinimo priemonė, padedanti tausoti ir išlaikyti sveikatą. Jogos nauda žmogui  labai didelė: ji veikia ne tik fizinį kūną, bet ir protą bei dvasią. Kasdien atliekami pratimai garantuoja gerą savijautą, yra puikus būdas sumažinti stresą. Praktikuojantieji jogą išlaiko ramų protą, turi daugiau energijos, gerėja jų miego kokybė. Jogos pratimai stiprina fizinį kūną, lavina raumenyną, gerina lankstumą, pusiausvyrą. Nuolat praktikuojama joga turi teigiamos įtakos sveikatos būklei, pradedant svorio reguliavimu, baigiant širdies ir kraujagyslių, endokrininės sistemos veiklos gerinimu.

Paskaitų ir praktikų ciklas „Sąmoninga tėvystė – sveikas vaikas“ organizuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos jogos asociacija. Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis paskaitų ir praktikų grafike nurodytais telefono numeriais. Grafiką galite rasti čia: http://www.kaunovsb.lt/straipsnis/nemokamu-jogos-mankstu-ir-paskaitu-ciklas-kaunieciu-seimoms.html.

 

 

Daugiau informacijos:

Monika Straupytė, tel. (8-37) 454 717, el. p. Monika.Straupyte@kaunovsb.lt

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...