Pacientų eilių valdymo aktualijas aptaria Klaipėdos krašto sveikatos sistemos atstovai

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė, siekdama optimizuoti pacientų srautų valdymą ir mažinti eiles gydymo įstaigose, tęsia susitikimų su asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovais ir atstovais ciklą. Į antrąjį susitikimą pakviesti Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Šilutės, Tauragės, Jurbarko, Pagėgių, Neringos sveikatos priežiūros įstaigų vadovai, Klaipėdos krašto savivaldybių administracijų atstovai ir Sveikatos apsaugos ministerijos vyriausieji specialistai šiam kraštui. Susitikimo metu bus aptartos pagrindinės pacientų eilių pas gydytojus susidarymo priežastys ir išklausyti gydymo įstaigų atstovų pasiūlymai dėl eilių mažinimo.

Ministrė R. Šalaševičiūtė susitikimo dalyviams pristatys naujausius paslaugų prieinamumo organizaciniu požiūriu vertinimo duomenis, bus aptarta Privalomojo sveikatos draudimo biudžeto įtaka asmens sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumui, sveikatos sistemos įstaigų IV restruktūrizacijos etapas.

Tokie susitikimai su regionų ASPĮ atstovais, medikais bus ir toliau rengiami visoje Lietuvoje. Atsižvelgiant į pateiktus pasiūlymus, ketinama koreguoti Sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo gerinimo veiksmų planą.

 

SAM Ryšių su visuomene skyrius,

samrsv@sam.lt,  http://sam.lrv.lt

 

 Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...