Projekto „Poveikio visuomenės sveikatai vertinimo plėtojimas Lietuvoje“ baigiamoji konferencija

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras ir Baltic Education Cluster Asociacija 2015 m. rugpjūčio 20 d. viešbutyje „Best Western Hotel Vilnius“, Konstitucijos pr. 14, Vilnius (Granito konferencijų salėje) organizuoja projekto „Poveikio visuomenės sveikatai vertinimo plėtojimas Lietuvoje“ (projekto kodas Nr. VP1-4.3-VRM-02-V-04-001) (toliau – Projektas) baigiamąją konferenciją, kurioje bus pristatyti Projekto metu parengti darbai ir rezultatai.

{end_header}

Konferencijos trukmė – 1 diena (8 val.). Konferencijos dalyviai – visuomenės sveikatos specialistai, savivaldybių atstovai, valstybės institucijų atstovai. Organizatoriai dalyviams apmoka kavos ir pietų pertraukas. Dalyviams bus įteikti pažymėjimai bei dalomoji medžiaga (USB atmintinė su PVSV metodine medžiaga ir PVSV metodiniai leidiniai).

Maloniai kviečiame registruotis į konferenciją ir atsiųsti užpildytą el. registracijos formą ir dalyvio apklausos anketą (pridedama) el. paštu ramune.poliakoviene@smlpc.lt. iki rugpjūčio 12 d.

Registracijos forma

Dalyvio apklausos anketa

Preliminari konferencijos programa

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...