Radiacinės saugos centras organizuoja seminarą Visuomenės sveikatos biurų darbuotojams

Pastaruoju metu pastebimas intensyvesnis visuomenės domėjimasis radiacine sauga ir jos svarba mūsų kasdieniame gyvenime. Nors įvykiai Fukušimoje tiesiogiai nepaveikė Lietuvos gyventojų, tačiau spaudoje pasirodę straipsniai, publikacijos, skaitytojų komentarai bei radiacinės saugos specialistams užduodami klausimai tik įrodė, kad visuomenės informavimas radiacinės saugos klausimais turi vykti nuolat.

Seminaro programa (41.0 kb)

 

Siekdamas šviesti Lietuvos gyventojus radiacinės saugos klausimais Radiacinės saugos centras dar 2013 m. pradėjo sėkmingai bendradarbiauti su Visuomenės sveikatos biurais. Per šį, nors ir trumpą, bendradarbiavimo laikotarpį jau pastebima teigiamų pokyčių organizuojant susitikimus su įvairių šalies regionų gyventojais, kurie vis gausiau dalyvauja susitikimuose su radiacinės saugos specialistais.

Siekdamas plačiau ir sėkmingiau bendradarbiauti su Visuomenės sveikatos biurais Radiacinės saugos centras 2015 m. birželio 30 d. šių biurų darbuotojams organizuoja seminarą, kurio metu bus pristatomos aktualios radiacinės saugos temos: radioaktyviųjų gamtinių radono dujų ir jo skilimo produktų pastatuose problema, pacientų radiacinė sauga, gyventojų pasirengimas branduolinei avarijai, Černobylio atominės elektrinės pasekmės Lietuvos gyventojams ir pan. Seminaro metu bus aptartos Radiacinės saugos centro bendradarbiavimo su Visuomenės sveikatos biurais sritys ir galimybės.

Seminaras vyks Radiacinės saugos centro Konferencijų ir mokymo salėje (Kalvarijų g. 153, Vilnius). Seminaro pradžia – 10 val. Visus, norinčius dalyvauti seminare, kviečiame iki birželio 25 d. apie savo dalyvavimą informuoti Radiacinės saugos centro Radiacinių avarijų valdymo ir mokymo skyriaus vyriausiąją specialistę Ievą Gatelytę (el. pašto adresu ieva.gatelyte@rsc.lt arba telefonu (8 5) 236 1936). Kviečiame Visuomenės sveikatos biurų atstovus aktyviai dalyvauti ir dalytis savo mintimis bei idėjomis.

www.rsc.lt

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!