Rudenį kauniečiai kviečiami į nemokamas mankštas

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius nemokamai mankštintis. Visą rugsėjį ir spalį vyks šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai ir tai chi mankštos. Kviečiame registruotis!

 

 Šiaurietiškasis ėjimas – puiki fizinio aktyvumo ir sveikatos saugojimo bei stiprinimo forma. Jis tinka bet kurio amžiaus žmonėms, bet kuriuo metų laiku. Tai ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas, tačiau ir efektyvi mankšta –  einant gerai įvaldyta technika galima panaudoti iki 90 proc. raumenų. Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai nuo rugsėjo 4 d. vyks kiekvieną penktadienį 10 val. prie S. Dariaus ir S. Girėno paminklo šalia Ąžuolyno. Būtina išankstinė registracija telefonu (8-37) 454 717 arba el. paštu Giedre.Bernotaite@kaunovsb.lt. Esant blogam orui užsiėmimai nevyks.

Tai chi mankštų esmė – kūno ir sąmonės atpalaidavimas. Ši fizinio aktyvumo rūšis – nepaprastai stipri priemonė, padedanti tobulinti kūną ir dvasią. Tai – pozų, meditacinės technikos ir grakščių judesių darni visuma. Tai chi mankštos nuo rugsėjo 2 d. iki lapkričio 1 d. vyks kiekvieną trečiadienį ir sekmadienį 12 val. Rytų kultūros studijoje „WUDANG TAO“, P. Kalpoko g. 1-26. Būtina išankstinė registracija telefonu 8 698 13255 arba el. paštu aiwudang@gmail.com. Vietų skaičius ribotas.

 

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ragina kauniečius rūpintis savo sveikata ir pasinaudoti galimybe nemokamai pasimankštinti!

 

Daugiau informacijos:

Giedrė Bernotaitė, tel. (8-37) 454 717, el. p. Giedre.Bernotaite@kaunovsb.lt.

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...