Šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacijos sukurtų plakatų paroda

Sveikatos apsaugos ministerijos mėlynajame fojė atidaryta Šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacijos sukurtų plakatų paroda.

Renginio metu buvo išsakyta Asociacijos Jaunimo savanorių grupės pozicija dėl jaunimui palankių lytinės – reprodukcinės sveikatos priežiūros paslaugų. Kartu su sveikatos apsaugos ministre Rimante Šalaševičiūte jaunimas aptarė probleminius aspektus: tyrimų dėl lytiškai plintančių infekcijų kainas, kontracepcijos priemonių prieinamumą, gydytojų konsultacijų laukimo trukmę ir medicinos personalo įgūdžius dirbant su jaunimu.

Šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacija yra nevyriausybinė organizacija besirūpinanti visuomenės lytine ir reprodukcine sveikata ir teisėmis Lietuvoje. Asociacijoje veikianti jaunimo savanorių grupė siekia informuoti visuomenę, medikus, politikus ir sprendimų priėmėjus apie jaunimui palankių lytinės reprodukcinės sveikatos paslaugų svarbą, vykdo advokatavimo veiklą, siekdama jaunimui palankių lytinės reprodukcinės sveikatos paslaugų reglamentavimo LR įstatymuose.

Daugiau naujienų ir nuotraukų – Sveikatos apsaugos ministerijos Facebooke:
https://www.facebook.com/sam.lt

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...