Seminaras „Investicijų į darbuotojų saugą ir sveikatą ekonominė nauda“, 2016 m. kovo 18 d. Vilniuje

Higienos institutas kviečia registruotis į seminarą „Investicijų į darbuotojų saugą ir sveikatą ekonominė nauda“, kuris vyks 2016 m. kovo 18 d. (penktadienį) Higienos institute, Didžioji g. 22, Vilnius.

 

Seminaras skirtas įmonių darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų specialistams, visuomenės sveikatos biurų specialistams bei kitiems specialistams, kurie rūpinasi darbuotojų sauga ir sveikata.

 

Seminaro tikslas – pristatyti darbuotojų saugos ir sveikatos ekonominės naudos analizės metodus, pasidalinti teorinių skaičiavimų bei praktinių investicijų į darbuotojų saugą ir sveikatą grąžos vertinimų patirtimi.

 

Seminaro pradžia 10.00 val., dalyvių registracija 9.30 val. Preliminari seminaro programa: atsiųsti

 

Dalyvio mokesčio nėra. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai (5 ak. val.).

 

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Prašome registruotis užpildant registracijos formą adresu http://registracija.hi.lt iki 2016 m. kovo 10 d. Apie Jūsų dalyvavimą informuosime el. paštu.

 

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Inovacijų skyriaus vyr. specialistę Jolitą Kartunavičiūtę, tel. (8 5) 212 0861 arba el. paštu jolita.kartunaviciute@dmc.lt. Esant sunkumų dėl registracijos, prašome kreiptis į Jolantą Čepienę, tel. (8 5) 262 9931 arba el. paštu jolanta.cepiene@hi.lt.

 

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...