Senjorai kviečiami į išvyką pajūryje

Senjorams dedikuoti metai Klaipėdoje įgauna pagreitį, mieste nuolat rengiamos įvairios akcijos ir iniciatyvos, įtraukiančios vis daugiau vyresnio amžiaus klaipėdiečių ir miesto svečių. Todėl Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, atsižvelgdamas į vis didėjančias senjorų gretas sveikatinimo veiklose, liepą garbaus amžiaus gyventojus kviečia į jiems skirtą išvyką pajūryje, kurios metu bus galima ne tik aktyviai praleisti laiką ir pabendrauti, bet ir pasisemti naudingos sveikatai informacijos.

 

Pirmoji tokia išvyka buvo surengta dar gegužės pabaigoje. Joje dalyvavusieji labai džiaugėsi visuomenės sveikatos specialistų surengta aktyvia laisvalaikio leidimo forma ir pageidavo, kad tokių, būtent senjorams skirtų renginių, ateityje būtų kuo daugiau. Todėl tęsiant senjorų vaikščiojimo grupių veiklas, liepos 17 d. (penktadienį) 11 val., Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras kviečia visus garbaus amžiaus klaipėdiečius bei miesto svečius prisijungti prie senjorų išvykos pajūryje.

Lydint specialistams, susirinkusieji smagiai pasivaikščios pajūriu, galės praktiškai susipažinti su stuburo stabilizavimo pratimų taikymu nugaros skausmų prevencijai ir savijautos gerinimui bei turės galimybę dalyvauti teorinėje paskaitoje „Saulės poveikis: ir nauda, ir žala“.

Senjorai raginami būti aktyviais ir jungtis prie gerą nuotaiką garantuojančios išvykos!

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos reiktų kreiptis kontaktais: +37064093341, el. paštu gintare@sveikatosbiuras.lt.

 

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...