Senjorų išvykos pajūryje tampa tradicija

Tokios specialiai vyresnio amžiaus žmonėms rengiamos išvykos uostamiestyje organizuojamos jau nuo gegužės. Prisijungiantys prie šios aktyvios laisvalaikio leidimo formos labai vertina visuomenės sveikatos specialistų palyda ir džiaugiasi, kad šie susitikimai jau tampa tradicija.

Tęsiant senjorų vaikščiojimo grupių veiklas rugsėjo 4 d. Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras visus garbaus amžiaus klaipėdiečius bei miesto svečius vėl ragina jungtis prie senjorų išvykos pajūryje, kur smagiai pasivaikščios pajūriu nuo Pirmos iki Antros Melnragės, atliks mankštą pajūryje, taip pat turės galimybę dalyvauti praktiniame užsiėmime „Širdies ir kraujagyslių ligų prevencija“.

Senjorai kviečiami aktyviai dalyvauti jiems skirtose iniciatyvose ir jungtis prie gerą nuotaiką garantuojančios išvykos!

Susitikimo laikas – rugsėjo 4 d. (penktadienį) 11 val. Registracija – būtina!

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos reiktų kreiptis kontaktais: +37064093341, el. paštu gintare@sveikatosbiuras.lt.

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...