Spaudos konferencija: Psichoaktyviosios medžiagos, naujos tendencijos ir politiniai sprendimai

Maloniai kviečiame dalyvauti spaudos konferencijoje, skirtoje pristatyti mokslinę-praktinę konferenciją „Psichoaktyviosios medžiagos: naujos tendencijos ir politiniai sprendimai“.  Spaudos konferencija vyks 2015 m. gegužės 27 d. 9 val. Lietuvos Respublikos Vyriausybėje prie Didžiosios konferencijų salės antrame aukšte, Gedimino pr. 11, Vilniuje.

{end_header}

Spaudos konferencijoje dalyvaus Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorė Inga Juozapavičienė ir Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro atstovas Dr. Roumen Sedefov.

Mokslinėje-praktinėje konferencijoje pranešimus skaitys Lietuvos valstybinių institucijų, Jungtinių Tautų Narkotinių medžiagų komisijos, Europos Komisijos, Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro bei Vilniaus universiteto atstovai. Taip pat bus apžvelgiamos Europos Sąjungos, Lietuvos ir kitų šalių alkoholio, tabako ir narkotikų vartojimo tendencijos, aptariamos aktualios problemos, susijusios su naujų psichoaktyvių medžiagų, elektroninių cigarečių vartojimo plitimu visuomenėje, piktnaudžiavimu ir priklausomybe nuo receptinių vaistų, pristatomos taikomos psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės priemonės. Konferencijos metu specialistai aptars esamą situaciją bei skirtingų šalių praktiką, dalinsis psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės praktine patirtimi, pristatys gerosios praktikos pavyzdžius. Konferencijoje tikimasi sulaukti apie 400 dalyvių, dirbančių švietimo, sveikatos, teisėsaugos, vartotojų teisių apsaugos ir kitose srityse.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento informacija

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...

Parašykite komentarą