Sveikatą stipriname kartu!

Sveikatos apsaugos viceministrės Jadvygos Zinkevičiūtės iniciatyva, balandžio 25 d. Tymo Lėtajame turguje (Maironio g./Aukštaičių g. Vilnius) vyko sveikatos stiprinimo akcija. Gyventojai domėjosi sveiko gyvenimo paslaptimis. Kita panaši akcija planuojama gegužės 16 d. Tikimąsi, kad ji pritrauks dar daugiau sveiko gyvenimo entuziastų.

 

Akcijos metu gyventojai buvo konsultuojami sveikos mitybos, fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos klausimais. Visiems norintiems buvo matuojamas kūno masės indeksas, kūno riebalų ir raumenų santykis, matuojamas kraujospūdis, bus konsultuojama apie vykdomas valstybes finansuojamas onkologines prevencines programas, vaikai bus mokomi teisingai valyti dantukus ir kt.

 Akcijas organizuoja Sveikatos apsaugos ministerija, Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, dalyvauja Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro ir kt. specialistai.

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...