Sveikatos apsaugos ministerijos administruojamų 2014-2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos priemonių aptarimas su socialiniais-ekonominiais partneriais. Kviečiame dalyvauti!

2016 m. gegužės 26 d. 14:30 val. Sveikatos apsaugos ministerijos 306 konferencijų salėje (Vilniaus g. 16, Vilnius) vyks Sveikatos apsaugos ministerijos administruojamų 2014-2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos priemonių aptarimas su socialiniais – ekonominiais partneriais.

Posėdžio metu bus dar kartą trumpai pristatytos Sveikatos apsaugos ministerijos administruojamos veiksmų programos priemonės, kuriose galimais pareiškėjais ir partneriais numatomos nevyriausybinės organizacijos, asociacijos, religinės bendruomenės ir pan. Maloniai kviečiame Jus dalyvauti ir apie savo dalyvavimą pranešti el.paštu agne.raukštiene@sam.lt iki 2016 m. gegužės 25 d.

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...