Sveikatos apsaugos ministerijos veiklai – aukščiausios kokybės reikalavimai

Sveikatos apsaugos ministerijoje įdiegta ir sertifikuota ISO 9001 standarto reikalavimus atitinkanti kokybės vadybos sistema. Tikimasi, kad efektyvesnė ministerijos veikla ir didėjanti teikiamų viešųjų paslaugų kokybė bus įvertinta ne tik gyventojų, bet ir nacionalinių ir tarptautinių įstaigų, įmonių bei organizacijų, kartu kuriančių sveiką Lietuvą.

Sveikatos apsaugos ministerijai išduotas sertifikatas – tarptautinis pripažinimas, patvirtinantis aukštą institucijos teikiamų viešojo administravimo paslaugų lygį bei specialistų kvalifikaciją.

„Ministerija formuoja politiką keturiose svarbiausiose srityse: asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros, farmacinės veiklos ir sveikatos draudimo. Diegdami šiuolaikinius vadybos principus turime ambicijų tapti viena moderniausių institucijų Lietuvoje, – teigia Sveikatos apsaugos ministerijos kancleris Gedeminas Aleksonis. – Nuolat tobuliname savo veiklą, siekdami dirbti kuo kokybiškiau, patogiau žmogui bei efektyviau. Tuo tikslu jau pertvarkėme ministerijos struktūrą bei funkcijas, nuolat diegiame vis daugiau naujovių. Neabejojame, kad kokybės vadybos sistema leis dar geriau valdyti procesus, greitai reaguoti į iššūkius, išvengti klaidų bei užtikrinti aukštą paslaugų kokybę. Esame atviri pokyčiams. Todėl kviečiu visus nuolat teikti mums savo idėjas, patarimus, siūlymus, kurie padės mums geriausiai atstovauti sveikatos apsaugos politikos ir visos valstybės interesams“.

 

Daugiau informacijos ir kontaktai pasiūlymams – Sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje:
/go.php/Projektai-ir-programos7791254419

 

 

 

SAM Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 266 1411, natalja.samp@sam.lt, www.sam.lt

 

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...