Sveikatos apsaugos ministras su Švedijos ambasadore kviečia visus vaikščioti pėsčiomis

Šiandien Kudirkos aikštėje sėkmingai startavo Švedijos ambasados Vilniuje inicijuota akcija „Step Challenge 2016“. Jos tikslas – puoselėti sveiko gyvenimo nuostatas, atsisakyti transporto priemonių ir kuo daugiau vaikščioti pėsčiomis. 15 komandų, didžiausia tarp kurių yra Sveikatos apsaugos ministerija (186 dalyviai), nuo šiandien iki birželio 6 dienos – Švedijos nacionalinės dieną – turės skaičiuoti nueitus per dieną žingsnius. Laimės komanda, vidutiniškai daugiausiai vaikščiojusi pėsčiomis. Akcijoje taip pat dalyvauja įvairių šalių Ambasados, LR Prezidentūra, Vilniaus miesto savivaldybė, DELFI, IKEA ir kt.

Švedijos Karalystės ambasadorė Lietuvoje p. Cecilia Ruthström-Ruin, garsėjanti kaip sveiko gyvenimo entuziastė ir propaguotoja, pristatė vaikščiojimo pėsčiomis akcijos „Step Challenge 2016“ taisykles ir dalyvausiančias komandas. Dėkodama sveikatos apsaugos ministrui Jurui Poželai už sutikimą pirmą kartą dalyvauti šioje, jau tradicine tapusioje akcijoje, ji sakė: „Džiaugiuosi, kad Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai kartu su ministru ne tik savo darbais, bet ir asmeniniu pavyzdžiu įgyvendina pagrindinį žmonijos egzistavimo siekį – gyventi sveikai“.

Sveikatos apsaugos ministras Juras Požela pasveikino Švedijos iniciatyvą, pakviesdamas visus atsisakyti automobilių ir kuo daugiau judėti. „Sveikatos apsaugos ministerijos komandos pavadinimas – „Nesustabdomieji“. Tikiu, kad kartu nueisime labai daug žingsnių ir visi būtinai laimėsime tai, kas svarbiausia gyvenime – sveikatą“.

SAM Ryšių su visuomene skyrius, samrsv@sam.lt, http://sam.lrv.lt

 Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!

Susiję straipsniai

thumbnail
hover

Apsikabinimai gydo!

Šiandien, birželio 15 d., 13 val. prie Kauno klinikų centrinio pastato vyks apsikabinimų akcija. Į ją kviečia Lietuvos sveikatos mokslų u...

thumbnail
hover

Nemokamos mankštos Klaipėdoje – kviečiame dalyvauti!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas mankštas. Amžius neribojamas.
Maloniai kviečiame prisijungti!

thumbnail
hover

Lietuvoje kraujo aukojama dažniau nei tikėtasi

Per penkis šių metų mėnesius iš 43,5 tūkst. kraujo ar jo sudėtinių dalių davimų neatlyginti buvo net 86 procentai ir, palyginus su 2...